Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akadtam ki ezen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadtam ki ezen ennyire és most mit csináljak, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A párom eltört valamit ami számomra kedves volt és már nem is lehet kapni. Nem szólt, hanem sunyin kidobta a kukába és rárakta a szemetet. Aztán szépen elment aludni. Én, amikor észrevettem, nagyon kiakadtam, ráadásul idegességemben észre sem vettem, hogy kárt tettem valamiben, amit holnap megveszek, 13000 ft ugrott.... Nem értem magamat lehiggadtam, kiszedtem a kukából, megmostam, és össze fogom ragasztani, persze én veszek majd ragasztót hozzá.

De mit mondjak reggel a páromnak, hogy álljak hozzá? Ráadásul semmi keresnivalója nem volt azon a polcon, ahonnan leverte azt a kerámiát.

Te hogy látod ezt az esetet kívülállóként? Tudsz valami értelmes tanácsot adni?


ragasztani, tehát végül is akkora jóvátehetetlen dolog nem történt, csak rosszul esett. Így kell


2019. ápr. 9. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz,amit a párod csinált. Számodra fontos dolgot véletlenül tönkretett,és utána pedig elrejtette. Ezeket be kell vallani, bocsánatot kérni.

Teljesen jogosan akadtal ki. Amit tönkretettél és drága, az nem feltétlenül jó, de te legalább felelősséget vállalsz.

A párod gyáva és nem tisztel téged. Legalábbis ebben a helyzetben

2019. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudta, hogy számodra fontos az a dolog. Majd beszéld meg vele higgadtan. ne akadj ki!
2019. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy nem tudta? Alapból bármimben kárt tesz, alap, hogy szóljon és ne sunnyogjon. Mi lett volna, ha nem veszi észre?
2019. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
filléres tételről beszélünk, aminek csak eszmei értéke lehet nagyobb a kérdezőnek. Erről a barátja nem tudott. Ezért dobta ki a szemetesbe. Meg kell vele beszélni higgadtan másnap. Ne írogass hülyeségeket 3as.
2019. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Szanalmasak vagytok,ha disztargyakat tartotok meg azokon veszekedtek. Egy jo nagy roti vagy amstaff megtanitana,h a fontos dolgokat mindig a szekrenybe 2-3 meternel magasabban elzarva tartjuk. Ha megrag/tonkretesz vmit,azon se lehet kiborulni. Ezek csak targyak. Engedd el. Nehogymar tonkretedd a kapcsolatod veszekedessel. Ha nem lennelharpia,oszinten megmondta volna,h osszetorte.

Max annyit mondhatsz,h vegyen xy ragasztot es ragassza meg masnap. Nyugodt,higgadt hangnemben.

Szexeljetek inkabb tobbet.


N/36

2019. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

# 5


A te stílusodban írok:


Szánalmas vagy, ha akkora az egód, hogy úgy gondolod, hogy a saját lakberendezési szokásaidat mindenki által követendő példaként kell állítani.


Szánalmas vagy, ha szánalmasnak tartod azt, aki dísztárgyat tart egy lakásban, mert ti képtelenek voltatok a saját kutyáitokat úgy megnevelni, hogy ne tegyék tönkre a lakásban azt, ami számukra fizikailag elérhető helyen van, és ezt nem, hogy nem szégyenled, hanem még normálisnak is tartod.


Szánalmas vagy, ha olyan a szövegértési képességed, hogy a történetből azt sikerült leszűrnöd, hogy a kérdező és a párja "dísztárgyakon veszekednek".


Szánalmas vagy, ha


Szánalmas vagy, ha pusztán az általa leírtakból arra következtetsz, hogy a kérdező hárpia, nem pedig a párja konfliktuskerülő vagy sunnyogó, aki nem képes odaállni a másik elé, és annyit mondani, hogy "Bocs, de figyelmetlen voltam és összetörtem a .... -t"?


Komolyan gondolod, hogy aki valóban hárpia, az kiír a történtek után egy kérdést, tanácsot kérve arra nézve, hogy hogyan kezelje a helyzetet, úgy fogalmazva, hogy "végül is akkora jóvátehetetlen dolog nem történt, csak rosszul esett", ahelyett, hogy reggel mérgében jól leb...ná a párját a történtek miatt?


És szánalmas vagy, ha úgy gondolod, hogy egy rottweilernek vagy egy amstaffnak megfelelő élettér egy lakás.


Ha nem váltott ki belőled semmifajta rossz érzést, felháborodást, indulatot, hogy egy számodra ismeretlen ember "szánalmasnak nevezett" egy pár soros válaszod alapján, mint te a kérdezőt, akkor gratulálok, átmentél a teszten. xD


Kérdező, a párod tudta, hogy az a tárgy, amit eltört, számodra különösebb jelentéssel vagy érzelmi értékkel bírt?


A helyedben csak megkérdezném tőle holnap nyugodt hangnemben, hogy miért nem mondta meg őszintén, hogy mi történt, ahelyett, hogy megpróbálta volna "eltüntetni a nyomokat".

2019. ápr. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha elment aludni az azt jelenti,hogy Te kêsőn értél haza.Szerintem már rég elfeljtette,hogy az neked fontos,ezért került a kukâba.Viszont azt nem tudhatod,hogy sunnyogott vagy nem mivel akár ma reggel szólhat is mêg ez esetről.


Lehet nem volt azon a polcon mit keresnie,de azêrt lehet ùgy.eltörlni dolgokat,hogy az véletlen volt.Te is eltörtél valamit?Felébresztetted az éjszaka közepên emiatt?Nem,akkor ő miért várt volna meg emiatt mire haza érsz??Éjfél után írtad ki a kérdést...

2019. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A sunyisá, ami ebben kiakasztó. Erre én is haragudnék. Nem a tárgyról van szó.
2019. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
sunyiság*
2019. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ezen kicsit elgondolkodtam, hogy vajon tudta-e. Erre az a válasz, hogy igen, valamikor tudta, kábé fél percig, (mert egyszer mondtam neki, hogy erre nagyon kell vigyázni, és azt is, hogy miért) de aztán valószínüleg elfelejtette, vagy egyáltalán nem érdekelte.


Lehet, szánalmas vagyok, de én nagyon tudok ragaszkodni tárgyakhoz, amit nem mindenki ért meg, tudom, és nem mindenki ilyen, de én ilyen vagyok :-)


Az, meg, hogy elment aludni, egyáltalán nem jelenti azt, hogy én nem voltam otthon, hanem azt, hogy több szobánk van, és én az egyikben néztem a tv-t, ő meg a másikból a harmadikba elment aludni. (sajnos, sokszor annyit sem képes kimondani, hogy jóéjt, ahhoz képest a bocsánat az meg kábé ismeretlen szó a számára)

2019. ápr. 9. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!