Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ereztetek ugy hogy az osszekol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek ugy hogy az osszekoltozes utan kisse ellaposodott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt a baratommal, kb a 3.honap utan osszekoltoztunk. Oriasi szerelem volt, reszemrol meg mindig az de olyan mintha o neki mar egy kicsit megszokassa valt volna. Hogyan lehet elkerulni hogy ebbol vegul valoban csak egy megszokas legyen? 23L
2019. ápr. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

mi egy éve élünk együtt, és két éve alkotunk egy párt. Nem tűnik úgy, hogy ellaposodott volna egy év alatt a kapcsolatunk, lehet hogy amiatt is hogy lefoglal minket a munka, én orvosként éjszakai ügyeleteket is vállalok, ő munka mellett másodállásban otthon dolgozik, szóval nem tunyulunk és unatkozunk otthon, és örülünk az együtt töltött minőségi időnek.

Én az első hónapban inkább amiatt stresszeltem, hogy fog e működni, volt amit időközben megbeszéltük , hogyan szeretnénk, miként képzeljük. Mostanra beállt valamiféle rutin, de nem ellaposodás, csak pl. már tudom, milyen alapanyagok legyenek a hűtőben, amik nem hiányozhatnak, mert szeret, stb.

Egyébként mi közben az esküvőnket is elkezdtük szervezni, szóval ez is új élmény, izgalom, együtt várjuk a nagy napot.


Azt javaslom, legyen külön programotok, ne lógjatok egymáson, és a fennmaradó időben mindjárt lesz is élmény, amit megosszatok egymással, meg szervezzetek közös programokat is, nem kellenek nagy dolgok, de pl. néha elmentek moziba, fagyizni, sétára, este együtt filmeztek.

2019. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, lehet itt ilyen meg olyan technikákat meg programokat írni, de semmi értelme. Ha a párodnak ez nem magától jön, és még csak neked sincs fogalmad arról, hogy hogy lehet egy párkapcsolatban megőrizni a szerelmet, és milyen munkát kell belefektetni akkor tök esélytelen az egész kapcsolat. Bár ahol 1 év után ellaposodnak a dolgok ott eleve maximum is fellángolás volt, és halálraítélt volt a kezdetekkor is a kapcsolat.
2019. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy ilyen időszak, bár nem régóta élünk együtt. Annyira beszippantott minket a napi rutin, hogy eltávolodunk kicsit. Aztán szerveztünk egy nagyobb, közös programot, sokat beszélgettünk, végre újra megnyíltunk egymásnak. Most már a beszélgetés is a napi rutin része, nem csak a napunkról, hanem bármiről.

De ez csak a mi esetünk, és talán minden kapcsolatban más. Más az ok, és ezért más a megoldás. Ennyiből nem lehet tudni, mi is okozta ezt nálatok. Nektek kéne leülni és megoldást találni rá. Ez persze csak akkor működik, ha ő is nyitott rá.

2019. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

10 év házasság után sem. A kapcsolatért tenni kell, nem csak várni, hogy magától jajdeszupi lesz. Persze az lesz, és nem kell vért izzadni, mert az sem jó, de havi 1-2 program és néhány apró figyelmesség elég kell, hogy legyen.


Ami 1 év után ellaposodik, az szerintem sosem volt az igazi.

2019. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Az van, hogy a párodnak megadod a napi p**át, így nincs miért hajtania. Ezek után találd ki mi a megoldás.

Mondok valamit a férfi oldalról: a férfiak 99%-a pontosan azért hajtja az összeköltözést, hogy a szexért a lehető legkevesebb energiát kelljen befektetni. Majd az idő elteltével az izgalom átmegy megszokássá, ezzel párhuzamosan a nő értéke is csökken. Persze ha szakítani akarnál, akkor egyből bekapcsol a vészvillogó a fejében, mivel veszélyben van az ingyen szex, és az esetleges kényelmes élet. Egyébként mi a jó a sablonos szexben egy nőnek? A férfi részéről még megértem, egy orgazmus, így legalább nem saját magának kell lerendeznie a századost.

Lehet hogy kissé illúzióromboló voltam, de a mélyben ezek zajlanak.


Ha egy férfiben ég a tűz, vannak tervei a napi szexen kívül is, akkor nem laposodik el a kapcsolat a részéről. Az önbecsapás nem változtat a valóságon.

2019. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem éreztük úgy. Most sem, pedig 9 éve vagyunk együtt, 7,5 éve házasságban, és 8 éve együtt is élünk. Sokat beszélgetünk, sokat nevetünk és sokat törődünk egymással. Jelen van ugyanúgy az intimitás, a bizalom, a nyitottság, az őszinteség egymás felé, csak ennyi év után sokkal mélyebb. De az első időkben sem érezte egyikünk sem , hogy lapos lenne a dolog. Mai napig erős a szerelem köztünk, és egyre csak erősebb:)
2019. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!