Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez a hozzáállás hova vezet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hozzáállás hova vezet?

Figyelt kérdés

Akármit tanácsolok páromnak mindig oda jutunk h ő a hibás ő a s.ar stb..és úgy válaszol, olyan "nehogy megmond mar te nekem h mit tegyek en jobban tudom"..


Példa:

Bnőm szeretne egy kis szalont kialakítani. Mondtam neki h ne vásároljon hanem a lehető legtöbbet kezdjen el rá félre tenni. Mondtam h minek vettél múltkor is meg egy plédet vagy 3 rövidnadrágot hisz plédünk már van egy és rovidnacibol elég lett volna egy is.. Erre ő azt mondta h miért de milyen jó volt h most is használtuk az új plédet is és milyen jó volt..Erre mondtam neki h jó de meglettünk volna a régi pléddel is, felesleges ha spórolni akarsz..

Erre azt mondta h mindig ő a s.ar ő a nem jó...

Én 30 ő 26l


2019. ápr. 28. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Oda vezet, hogy előbb utóbb megunja hogy folyton mindenbe belekötsz és dobni fog. Ha okoskodás helyett örülsz a plédnek, meg megdicséred, hogy csini az új nacijában, akkor hemperegtetek volna egy jót a pléden, de te ehelyett a veszekedést választottad.

Ha nem értesz egyet azzal ahogy a pénzügyeit kezeli, azt is meg lehet beszélni normálisan. Leülsz vele és elmondod, te hogyan csinálnád, esetleg készítetek egy tervet. A parancsolgatással semmit nem fogsz elérni.

2019. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Sehova nem vezet.

Vagy leesik neki a 20 fillér, hogy nem lehet nagyobb beruházásra spórolni és nagy lábon élni egyszerre, vagy tarthatod el életed végéig. Egy biztos, amíg így gondolkozik, egy fillért se adj semmilyen szalonba, mert tönkre fog menni és bukod a te pénzedet is

2019. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Lehet, túl gyakran látod el tanácsokkal és gyakran szólsz bele apróságokba.

Önálló jövedelme van vagy te is beszállsz?

32/f

2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nem tanácsolsz, hanem leugatod folyton, hogy ezt azt minek vettèl. Őszintèn szólva èn is azt gondolom, hogy nem elköltött párezren fog múlni a szalon.

Azt lehet neki tanácsolni, hogy kèszítsen magának egy tervet, hogy a szalon kb. árát ès a jövedelmèt-kiadásokat tekintve mennyit kellene fèlre raknia rá egy hónapban. Ez függ attól is mennyi idő alatt szeretnè ezt elèrni. Ès akkor látni lehet, mennyit tudna "költőpènznek" szánni.

Èn azt gondolom, hogy ez azèrt egy hosszabb távú, inkább több èves terv. Annál meg nem műkődik az, hogy fogamhoz verem a garast, ès nem költök semmi pluszra, csak ami feltètlen szüksèges. Az rövid távon működhet, hosszabb távon már nem. Úgy nem lehet èlni, hogy állandóan azon kattogsz az ember agya, hogy hiába van rá pènzem, meg tetszik is, csak egyet veszek, mert jaj mi lesz a szalonnal majd èvek múlva.

Szóval legyen egy fix összeg amit fèlretesz, aztán ha mèg marad, azt is hozzátehetjük, ha még nem, akkor nem. Az ő dolga. Èn ennek látom èrtelmèt. Annak nem, hogy állandóan le van hordva általad, mert meg mert venni valamit, ami szerinted felesleges, számára még nem az.

2019. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez tényleg inkább a b**szogatás kategória. Elhiszem hogy nem szándékosan csinálod de neki úgy jöhet le.

Másrészt meg egy takaró vagy egy rövidnadrág nem 100 ezer forint (többnyire) tehát nem azon a 3000-5000 ft-on fog múlni.

2019. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!