Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz okbol akarok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz okbol akarok magamnak feleseget? 30/F

Figyelt kérdés
Szeretnek egy rendes not magam melle, hogy amikor oreg leszek, legyen valaki, aki megkerdezi, hogy mi van velem. Elek-e meg. Vagy nem ezert akar maganak tarsat ez ember?

2016. szept. 28. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, egoizmusból akarsz feleséget.

Nem az a lényeg, hogy ő megkérdezhessen téged jól vagy-e, kimoshassa a szaros gatyáidat és csinálhassa a tejbepapidat.

Neked kéne szeretetből és önzés nélkül megkérdezni tőle, hogy jól van-e.

2016. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Eléggé. Nem akarsz szerelmes lenni és úgy megházasodni?

Soha nem mennek férjhez csak ezért. Vagy szeretek valakit es ő életem szerelme és vele akarom leélni az életem vagy nem kell házasság.

2016. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Urbanizálódott állat ***** válasza:
95%

"Rossz okbol akarok magamnak feleseget?"

Igen.

2016. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Okes a szerelem. Csak az a baj, hogy a szerelem az may 3evig tart. Kit ismertek, ahol a hazassagban a szerelem soka tart?
2016. szept. 28. 18:25
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy kicsit olyan, mint amikor az egoista exemnek (aki imádta önmagát) arra voltam jó, hogy szeressem, rajongjak érte, de nagyon.

És így még jobban érezte magát, mert már ketten voltunk, akik szerették őt, én + ő.

2016. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Nemtom,en azert akarok "ferjet" magamnak,mert klassz dolognak tartom a hazassagot,h ketten egyutt huzunk elore es van akit hazavarjak,akit kenyeztessek es milyen jo lesz majd oregkorunkban EGYUTT kirandulgatni,rohogcselni a kertben uldogelve es milyen edes lesz a parom amikor elszundit a konyvolvasas kozben es en betakarhatom.Szoval egyutt vegigcsinalni ami hatra van es ha picit is de kiismerni az embert akit szeretek (fiatalkoratol a sirig).A szerelem csak a belepo ehhez,persze h elmulik, de ez nem baj.
2016. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én biztosan nem ezért akarnék férjet. de ha téged ez tesz boldoggá, akkor miért lenne rossz? csak találj egy nőt, akinek szintén ez az álma.
2016. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedvesek az emberek, hogy feltetelezik, hogy a szeretetet nem viszonoznam. Ja, megkerdezik, mi van velem, es cserebe en meg letojom ot? Es ezt mikor mondtam?
2016. szept. 28. 18:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Hiába nem mondtad, a kérdésedből árad az önzés.

Nekem legyen jó- ez az amitől tönkremennek a párkapcsolatok az idő folyamán.


Ha együtt vagy valakivel, akkor nem az kéne, hogy én magam legyek az első és a fontos, hanem a másik. Érted már?

2016. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szerintem meg a "mi" kellene a fontos legyen. Egy Jack London regenyben olvastam, hogy a lany orult, hogy a ferje meg hasznalja a "MI" szot.

Ja, es barmit csinalsz az eletben, azt vegso soron azert teszed, mert azt te akarod csinalni. Legyen szo egyetmerol, gyereknevelesrol, hazssagrol. Mindegyikhez kell elkotelezettseg. Nemelyikhez egy idoszakra, masikhoz egy eletre.

2016. szept. 28. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!