Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férj csal, az kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj csal, az kevésbé rossz mintha a feleség csalná meg?

Figyelt kérdés
Férjem mindig úgy nyilatkozik a megcsalásról hogy ha a férfi csalja meg a nőt akkor az is szemétség meg rossz de kevésbé, mintha az asszony csalná, mert ez a ferfiak vérvében van, könnyebben csabithatobbak, mig ha egy nő teszi ezt meg az egy utolsó szemét alak. Engem szerintem sose csalt meg de ahányszor elökerul a tema es ezt igy eloadja elgondolkodom hogy nem jo ez igy, ilyen gondolkodassal majd egyszer megcsal aztan ez lesz a mentsege? Ti mit gondoltok errol?
2017. dec. 27. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudhatod 100%-ra hogy még nem csalt meg.Vagy azért hangoztatja ezt ennyire,mert már csinált valamit anno,vagy azért hogy vedd a lapot,hogy ha félremennél egy utolsó szemét alak lennél :)
2017. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes, de ezt már nők szájából is hallottam. De attól még a nők is csalnak rendesen.

28/L

2017. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 LazyJones ***** válasza:
100%
Megcsalás az megcsalás, akármelyik fél csinálja, akárkivel. Pont ugyanolyan rossz mindkettő.
2017. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%

Ezt anélkül is gondolhatja így, hogy bármikor megcsalna.

Egyébként van ebben valami. Egy nőt úgy általánosságban véve nem olyan egyszerű szexre bírni mint egy férfit. Nem is képesek akármilyen szexet élvezni.

Ott már tényleg elég nagy baj van, ha a nő máshova megy farokért. Vagy nagy ribi vagy azért, mert az aktuális partnerrel nem valók egymáshoz.

2017. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár nő akár férfi egy gerinctelen dolog. Ha kevés neki a párja szakítson ennyi. Szó se róla én se vagyok szent, jócskán voltak/vannak partnereim, de kizárólag a szingli időszakban. Ha elkötelezem magam akkor legyen már bennem annyi hogy nem járok félre és ezt elvárom a páromtól is. 27/F
2017. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjed alkalmazza a kettős mércét.

Nekem ez nagyon ellenszenves és ilyen kijelentés után nem tudnék már úgy nézni rá, mint előtte.

A megcsalás mindkét nem részéről ugyanolyan gerinctelen dolog, egyik sem menthető fel.

2017. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség ahogy van. Egyformán rossz mind a kettő.
2017. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha mar mindenkepp el akarnank donteni, melyik a kevesbe gaz, akkor a noi megcsalasok hattereben legalabb altalban all valamilyen ok, a ferfi le se szarja pl, ugy altalaban, vagy csak az agyban, mindegy, csak o elvezzen el ket perc alatt, mig a ferfi megcsalasok mogott az esetek tobbsegeben pusztan annyi all, hogy uncsizik a pasi es epp egy uj puncihoz van kedve. Viszont a ferfi ego serulekenyebb, tehat te mint no, mindegy mit csinalsz, az csak rosszabb lehet, mintha o csinalna ugyanazt :) Igazabol mar a gondolkodasa boven megerne egy valast.
2017. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Se nőtől, se férfitól nem elfogadható a megcsalás, mindkettő ugyanannyira elítélendő.
2017. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Mindkét fél erkölcsi szempontból egy rongy alak, viszont a férfi ritkábban csal úgy, hogy beleszeret abba akivel csal, a nőknél meg állítólag ez fordítva van. Igazából nincs értelme ezt külön venni, mert a gyakorlatban mindkét szempontot vizsgáljuk, csupán elméleti szempontból adok igazat neki.

31/f

2017. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!