Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy férfi elvárhatja a párjátó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi elvárhatja a párjától hogy adjon a külsejére?

Figyelt kérdés
Manapság olyan nagy elvárással vannak a nők a pasik felé, legyen izmos, magas, jó keresettel, ne igyon, ne flörtöljön segítsen a háztartásban stb. de ha cserébe annyit kér a párjától 10+ éve hogy adjon a külsejére és ne legyen úszógumija és tiszta narancsbőr mindenhol mikor a másik nem hagyja el magát megfelel az elvárásainak. Nem azért vagyunk a másikkal hogy tetszünk neki? Ki tudja azt elfogadni hogy ha szeretsz akkor elfogadsz olyannak amilyen vagyok? Nem butaság ez?
2019. máj. 3. 08:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Egyre kevésbé sajnos.
2019. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

De, butaság olyat kérni, hogy ne legyen narancsbőrös.

Meg ne lógjon a cici, ne őszüljön, ne ráncosodjon, mert az igényes, ápolt nő örökké 16 éves marad.

Te meg ne kopaszodj, és ne növessz szőrt a hátadon! Fújj, hogynézelmárki!

2019. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%

Persze,hogy el,ha te is odateszed magad.

Nem butasàg utolsò,ne legyen narancsbőrös,egèszsèges tàplàlkozàs meg rengeteg folyadèk(vìz,tea cukor nèlkül),heti 4,5 sport.

Vannak nők akiknek ez nem gond mert tudjàk mi kell egy fèrfinak.

2019. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2es nem azt mondtam h ne öregedjen hanem azt hogy adjon a külsejére, legyen igényes és ne hagyja el magát 30 évesen. melyik férfi szereti a lógó hasat meg narancsbőrt? egyik se, de ha szóváteszi akkor jön az hogy mit képzelsz hogy a testemet fikázod. Tőlem nem kell elvárni hogy jól nézzek ki mert igényes vagyok annyira hogy nem hízok el és leszek sörhasú, ez fordítva miért nem megy? Aztán meg jön az hogy nem dicsérsz meg stb. Gondolkodjunk már.
2019. máj. 3. 08:30
 5/41 anonim ***** válasza:
47%
Még jó, hogy az én párom így szeret, ahogy vagyok. A jóisten óvjon az ilyen alakoktól, akik azt hiszik, hogy egy nőt csak a külsejéről lehet meghatározni! Egy nap minden nőnek lesz hurkája, ráncai és narancsbőre. Dolgozni kell ellene, de aki így is szeret minket, az a normális.
2019. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
21%

Pont a 2-s fèlèket fogjuk nagyon szèpen megcsalni vagy elhagyni.

Tipikus ,,szeretsz fogadd el,hogy ilyen lettem",aztàn ha megszűnik a szex akkor meg sìr utàna.

Az tuti szexet vonnàm meg először ha a csaj elhagyja magàt meg hìzni mer,utàna ha nem vàltozik akkor szakìtàs.

Aztàn nèzhet valami palimadàr melòs,sörözős palit sörhassal.

2019. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

#3

Az 90%-ban genetika, hogy kinek lesz narancsbőre.

Lehet tenni ellene. Pl. ismerek olyat, aki minden nyaralás előtt elkölt 300 ezret, hogy jól mutasson bikiniben egy hétig. (Megteheti, van miből.)


Heti 4-5 sport. Persze, gyerekek és munka mellett! És cserébe apuci felhánytorgatja, hogy ő van a saját gyerekével, amíg anyuci pattog zumbán, ahelyett, hogy mosogatna.


Az mióta MAGAS ELVÁRÁS, hogy ne igyon a férfi? A hűség dettó. Ez is ilyen tipikus proli hozzáállás, hogy ne csodáld anyukám, ha felpróbáltam a szomszéd csajt, be kell látnod, hogy szülés óta nem olyan feszes a cickód.

Az persze fel se merül, hogy ha apuka kopaszodni kezd, akkor anyuka joggal lovagolja meg a joga edzőt, akinek lapockáig érő dús haja van.


Tehát szerintetek az egálban van, hogy ne legyen a pasi alkohista, a nő pedig nézzen ki úgy nulla energia és pénz ráfordítással, mint egy filmsztár vagy fittness modell.


Mert ha 6 órás munkát vállal, hogy mindenre jusson ideje, és elkölti magára a komplett fizetését, mert eljár fodrászhoz, edzeni, kozmetikushoz, testkezelésre, nyirok masszázsra, kavitaciós zsírbontásra, bőrfeszesítő kezelésre, horribile dictu felvarratja a mellét, akkor egy gold digger élősködő.

2019. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
3%
Nem, manapság csak a nőknek van joguk bármiféle elvárást támasztani a párjukkal szemben, különösen a külsőt illetően.
2019. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsejéről, 12 éve vagyunk együtt. 5 éve azon nyűglődik hogy lefogyjon, elégedetlen magával mert van rajta felesleg és nem fogadja el magát így, de tenni ellene meg nincs elég kitartása, ha meg én mondom neki akkor jön a világvége... ez kicsit képmutatás és önámítás. Amikor egy nő azért nem húz szívesen rövidnadrágot 30 évesen mert csúnya a lába akkor az szerintem nem a pasi hibája, és ha kéri hogy tegyen ellene akkor ne én legyek már az ördög és a felszínes faqx.
2019. máj. 3. 08:39
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

Mert kèrdező a pàrod is tipikus MAGYAR,rinya megy meg nem jò,de tenni persze nem tesz èrte,èn kivàgnàm a csajt azonnal,nekem ilyen aki csak rinyàl de nem tesz ellene nem kellene,lehùzza az energiàm.


Sose èrtettem mièrt jò elègedetlenkedni sok nőnek de tenni nem tesz èrte persze tudnak irigykedni a jó alakù nőkre,az a legkönnyebb.

2019. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!