Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő elvárhatja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő elvárhatja, hogy a férfi adjon neki védelmet, legyen a testőre, de a férfi nem várhatja el, hogy cserébe a nő kiszolgálja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy a helyes ha mindketten kiszolgálják egymást.Egyik se legyen már papucs.
2011. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiban már ösztönből legyen annyi, hogy (mivel mégiscsak erősebb), ha úgy adódik, védje meg a szerelmét. Ez működik nagyobb/kisebb testvér esetén is, szerelem esetén miért ne működhetne? Viszont a kiszolgálás teljesen más, az nem függ vele össze. Ha nekem van több szabadidőm, én csinálom a házimunka nagy részét, főzök etc, viszont ha én vagyok este 8ig egyetemen, akkor elvárható, hogy a férfi is vegye ki a részét a házimunkából (vagy legalább ne hagyja szét a szennyest, és főzzön magának valami alap vacsorát). Ettől függetlenül én elvárom, hogy ha veszélyes helyzetbe kerülnék, álljon mellettem (lévén én 168 centi vagyok, és vasággyal 40 kiló, ő meg 190 centi...). Cserébe én szeretem, és ha tudok neki én is segíteni, megteszem.

19/L

2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez így elég marhaság....
2011. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szinte minden lány azt mondja, hogy neki olyan férfi kell aki megvédi. Másik témából meg az derült ki, hogy eszük ágában sincs kiszolgálni a ház urát.
2011. máj. 17. 19:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint arra gondolsz h egyszer életedben lekoptatsz róla vkit, és onnantól legyen a rabszolgád? Csak mert így hangzik amit írtál
2011. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A pasi puszta jelenléte is sok mindentől megvédi. Pl. amikor nővérem egyedül ment úszni tapadtak rá a pasik, amikor ott voltam vele senki nem mert odamenni hozzá.
2011. máj. 17. 19:29
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs olyan, hogy a ház ura. A párkapcsolat nem alá-fölé rendelt viszony.

2. Talán az állatvilágban szokás még valahol, hogy a díszbika bőg, megveri a másik bikát, cserébe a nőstényeket meghághatja. De azok se főznek vacsorát, és nem mosogatnak!

3. Viszonzásként legyen neked elég jutalom, hogy jogod van egy jó nőt megkupakolni.

4. Ha nem tetszik, ne csajozz! Sok pasinak semmi gondot nem okoz ez a felállás.

5. A férfiak minden nap többször elvárják a kiszolgálást, a kényeztetést ágynál-asztalnál, de NEM mindennapos eset, hogy egy nőt meg kell védeni. Sőt, sok nő tök frankón meg tudja magát védeni. Láttam én már 50 kilós küzdősportos csajt, aki a diszkó előtt felcsapott egy 80 kilós állatot egy kocsira. Egy darabig feküdt is.


Ajánlom a vadrezervátumokat ismerkedés céljából, pár bikát felöklelsz, szarvad meg már biztosan van. Aztán az összes tehén a tied!!

2011. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor a nulla erőfeszítésért cserébe kérsz rengeteg erőfeszítést. Ez egyre jobb. Nem nem jár ezért cserébe semmi, főleg mert pl mosni meg főzni alapból a lányok szoktak ennél többet ne akarj a semmiért, és dobd a koszos alsód a szennyesbe, mert keresgélni sem fogjuk őket XD
2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te... nem lehet, hogy azért nem mentek oda a pasik, mert úgy gondolták, hogy ha fiúval jött, akkor foglalt? Vagy benned fel se merült, hogy ha barátja van, akkor eleve rá se mozdulj?


K.va rossz hírem van: elég rég elmúltam 18... és még soha a büdös életben nem szorultam rá egy férfi védelmére. Egyszerűen soha!

Fura lenne, ha ehhez mérten főznék vacsorát mától azt hiszem...

2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azoknak a dolgoknak, hogy megvédem a másikat, ahogy tudom, ha arra van szüksége, kiszolgálom, néha akár csak úgy, kedvességből is, természetesnek kellene lennie mindkét fél részéről. Amint szóba kerül, hogy: ha ezt megteszem, cserében elvárom azt, ha így csinálsz, akkor én cserébe úgy, ott van vége a kapcsolatnak. Ami ez után jön, az csak káposztalé.

Más dolog az, hogy milyen férfire, vagy nőre vágyunk. Ehhez mindenkinek joga van. Viszont ha már valakit választottam, akkor fogadjam is el olyannak, amilyen, pont azért, mert én választottam. Ha nem tudom elfogadni, vagy ő engem, akkor kár is mélyebben belebonyolódni.

2011. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!