Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért álmodtam már 3x azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam már 3x azt hogy a barátom balesetben meghal? És ilyenkor sírok is álmomban mindig felébreszt a barátom hogy mi bajom.23L

Figyelt kérdés

És amióta ez van ha megy valahova autóval a barátom mindig nagyon félek és hivogatom telefonon szerintem mar idegesiti is de nem tudok mitcsinalni nagyon felek olyankor. Elaludni is alig merek mar

3hónapja költöztünk össze

4 éve vagyunk együtt


2019. máj. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mondtad már neki hogy ezt szoktad álmodni? Csak hogy ne gondolja hogy szándékosan cseszegeted. De amúgy próbáld ezt iiverni a fejedből esetleg szakemberrel beszelni erről ha nagyon nyomaszt.
2019. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudja a barátom hogy ezt szoktam álmodni
2019. máj. 7. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Vigyázz! Amire sokat gondolsz, azt bevonzod. (Nehogy komolyan vedd!) Félsz, hogy elveszíted, valami ilyesmit jelenthet az álom, de erre vannak könyvek, meg leírások a neten. Életed ezen kívül rendben van? Egyáltalán van más is a barátodon kívül az életedben?
2019. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg bevonzhatod, azt mondod hogy vezetés közbe hivod, igy tényleg megdögölhet.
2019. máj. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Általában a halál álomban valami nagy változást jelent. Ne aggódj...

Én olyan tini voltam talán voltak visszatérő álmaim. Egyikben papám halt meg, máig emlékszem az egész álomra, mert többször álmodtam. Még mindig él.

Egyikben meg én haltam meg ezt kicsit idősebben álmodtam, elcsúsztam a fürdőben, erre is emlékszem és még élek :)

2019. máj. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aztán lehet pont TE fogod okozni a halálát, mert pl vezetéskor hivogatod, eltereled figyelmét, ideges lesz s nem oda koncentrál....


Az álmokban nem szó szerint kell venni az eseményeket, hanem átnézni milyen kulcsszavakat foglal össze.


Pl utazás, autó, baleset,

A környezetet s időjárást megfigyelni pl:

Eső, domb, hegy, út, falu, város, virág, ház, vár...stb


Egy egyszerű álom is magába foglal sok mindent. Pl:

Mész az ÚTon, a KERÍTÉS-t átmászod, a HÁZba bemész, AJTÓ nyitva volt.

Az ELŐSZOBÁban a KISASZTALra leteszed a KULCSodat.


Egy semmilyen álom, de mégis tele van jelentéssel bíró szavakkal, amikre rákereshetsz a google segítségével: "álmoskönyv x-y"


Az álmok a jelen lelki állapotod képkivetülései. Ha változtatsz az érzéseiden s más állapotba kerülsz, megszűnik ez.


S csak megsúgom...az emberek tévhitbe ringatják magukat a mindennapokban. Az egyik ilyen tény a biztonság érzet.

Pedig bármikor bármi történhet, akkor is ha csak a járda mentén sétálsz a boltba. Pl egy autós siet, de félre rántja a kormányt s telibe talál téged.


A másik nagy tévhit: Bezárt ajtó.

A nyomibb betörni akaró, aki csak cuccot akar, de nem használja a fejét annál 2 nagyobb obció van:

- a nyitott ajtón bemegy (ez ellen jó a zárt ajtó s a nem kívánt vendégség ellen 😂)

- a zárt ajtót megrongálja vagy ablakot betöri


Aki pedig picit is tájékozódik:

Zárfeltörés nagyon egyszerű s lövöm a poént:

Teljes zárfeltörő szettet lehet kapni teljesen legálisan 300-500ft-ért áttetsző lakattal és sima zárral, ahol csak a belső szerkezet nem átettsző.


16perc alatt megtanultam kíváncsiságból. 😂


Egy igazán betörni vágyó vagy így vagy úgy, de bejut a hétköznapi helyekre.


Visszatérve az álomra: Inkább ne zaklasd a párod csak egy álom miatt, nehogy te legyél az okozója.


Aztán a te lelkeden száradna az az esemény, ami nélküled lehet meg se történne.


Az álomfejtést pedig javaslom.

2019. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi bevonzás, szimplán elterelheti a srác figyelmét a marhasággal vezetés alatt...


Az emberek olyan dolgokat is vonzásnak neveznek...ahol konkrét kiváltó ok s okozat van...


Az se vonzás, ha az ember elkezd pozitívan a dolgokhoz hozzá állni s cselekedni s annak megfelelően célba ér.

Szimpla pozitív vagy negatív hozzáállás s cselekedetek, folyamatok.

2019. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!