Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nagyon unom h a pasim mindig felébreszt éjszaka puszilgat szexelni akar én meg álmos vagyok és így nem jó? 21/L

Figyelt kérdés
Este is tudnánk szexelni de ő akkor még tv-t néz én meg elalszok
2018. márc. 21. 20:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele?
2018. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyesítsétek a...gondolataitokat.
2018. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél be speed-et és akkor fent tudsz maradni este vagy vágd le az heréit és akkor nem akar majd szexelni. Úgy tűnik csak egyikőtök érheti el a célját.
2018. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Mond meg neki, hogy hagyjon aludni. Gondolom másnap mész suliba/dolgozni. Ha normális, akkor ezt meg kell értenie.


22/L

2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: Józsi,előbb ceck van aztán tv. Érthető? Mert éjfelkor egy serpenyővel cáglak agyon,ha felébresztesz!


Viccet félretéve,komolyan vitasd ezt meg vele. Így a szexuális aktus nem valami élvezetes. Ami pedig nem jó azon alakítani kell. Sok sikert!

2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Feküdj ki a kanapéra.
2018. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Beszeltem mar vele nem érti.
2018. márc. 21. 20:39
 8/26 kisbi16 válasza:
100%
ha nem érti akkor vagy hülye vagy érti csak le szarja és azt mondja nem érti :D
2018. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tök egyszerű: ha felkelt mond neki,hogy kopjon le mert álmos vagy aztán fordulj oldalra és aludj vissza. 2-3 próbálkozás után megunja. Ha ez sem segít mond neki,hogy amíg nem szokik le erről addig nem vagy hajlandó vele lefeküdni.
2018. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

Jaj nehogy azt mondd már, hogy ha lenémítod a tv-t, odamászol hozzá kissé alulöltözötten és "úgy" a szemébe nézel akkor inkább a tv-t választja.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de amikor én együtt néztem filmet kb. bármelyik lánnyal eddig akkor utána mindig újra megnéztük a filmet az elejétől már, ha érted..

2018. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!