Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek meg merjen így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg merjen így próbálni, hogy albérletbe költözünk a párommal? 26/N

Figyelt kérdés
Párom csak úgy költözne velem albérletbe ha először bejelentjük a szüleinek, hogy el akarunk menni és csak utána kezdünk el keresgélni. Azt mondta hogy az nem tetszik nekik ha tények elé vannak állítva. Na de én ebben az egészben azt érzem hogy nagyon ragaszkodik a szüleihez, és ad a véleményükre. Lassan másfél éve leszünk együtt de amióta elkezdtünk egy helyen dolgozni a szülei főleg anyukája eléggé megharagudott rám. Egyre kevesebbet megyek ki hozzájuk mivel nem tudom magam még mindig otthon érezni és az anyja sok beszólogatásai is rátettek erre. Ők mindig azt szerették volna hogy költözzek hozzájuk mert a tetőtérben elférnénk csak egy szoba kell apukájának így sokszor felmászkálnak. Anyuka teregetni meg párom ruháit mindig elrakja így a szobájába is bemegy. Konyha, mosógép közös lement így sose tudnánk önállósodni, főleg hogy anyuka főz mindig így kibontakozni se tudunk. Régebben azt mondta nagyon hülyék leszünk ha elmegyünk albérletbe, mert nem éri meg és itt is lehet lakni. Lakásra meg hitelt fizetni nem tudnánk mert az rengeteg pénz. Valószínű most is ki lennének akadva és attól félek engem hibáztatnának h a fiúkat el akarom húzni. Az anyja nagyon elkényesztette, mivel főz mos rá sőt még szendvicseket is csinàl neki amiket munkába elvisz. Ha én ott vagyok én csinálom de ritkán azért segít. Folyton hivogatja munka után h megyek e ki mit csinál mikor megy haza. Tényleg belefáradtam ebbe másfél év után és ezért nem megyek ki már sokszor hozzájuk csak egy két napot. Az igazság az h ott mindig szorongok nem tudok beilleszkedni mert nagyon zárkózott csendes természet vagyok. Párom pont az ellentétem a szüleivel együtt. Az én családom pedig visszafogottabb inkább. Nem tudom mit tegyek. Bevállaljam az összeköltözést így hogy a szüleivel nem alakult ki jó viszony ezáltal a mi kapcsolatunk is kezd labilis lenni vagy hagyjam az egészet és adjam fel? Párom velem szeretne jövőt tervezni.
2019. máj. 9. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy iszonyat kemény meccs lesz!
2019. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
26 évesen...ideje.
2019. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Semmiképp se költözz oda.

Mondja meg a párod a szüleinek, hogy albérletet fogtok keresni.

Ha a szülőknek ez nem tetszik ÉS a párod emiatt vacilál, ints búcsút neki és keress egy felnőtt, független férfit anyuci pici fia helyett.

2019. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, valóban önállósodnod kell, de nem lesz könnyű,biztos hogy az elején ellenállás lesz. Csakis akkor fog sikerülni, ha a párod 1000% melletted van, ugyanazom az állásponton. Ha meginogtatható, meg fogják ingatni.

Előtte egyeztesd, hogy biztos, hogy ő is akarja? Mert ki kell állnotok, erre készísd fel.


Sok sikert!

2019. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod elviseli majd, hogy neki kell kisikápni a wc-t és nem anyu fogja helyette? :D

Oda ne költözz, a párod egy nagy gyerek még, az anyja behálózta, ő meg élvezi.

2019. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kell felmérned a párod tényleg önálló akar e lenni vagy te leszel anyu 2.0

Nem az a lényeg mit mond hanem amit tesz.


Anyuka persze hogy otthon akarja tudni kicsi fiát, ez az élete értelme, gondoskodni róla. Ha a gyerek életképtelen S szüksége van rá akkor igazolva vagyon ő jó anya, mindent megtesz érte,helyette. Ez ilyen befordult gondolkodás. Nincs leválás.

Nagy meccs lesz az biztos.

2019. máj. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat az en anyosom nem mondta hogy hulyeseg az alberlet es lakhatunk naluk is akar :D

Nekem a fizetesem fele alberletre es rezsire megy el es ennel olcsobb alberlet nagyon putris lenne vagy drogtanya.

2019. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!