Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés, ha albérletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés, ha albérletbe költözünk?

Figyelt kérdés

Szeretnék együtt élni a barátommal. Ő albérletbe akar költözni, én a saját lakásomba. Nincsen közös nevező. Én nem akarok albiba menni, ő nem akar nálam élni. Sokat vitázunk emiatt. Ez egyben a kapcsolat végét is jelenti, hogy egyikőnk sem akarja saját kényelmét feláldozni a kapcsolat miatt?


Kérlek írjatok!


2011. szept. 1. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akar nálad lakni? Sokkal-sokkal olcsóbban jönnétek ki.
2011. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mindenféle kifogással jön, de a fő kifogása az, hogy fél órára van a belvárostól és a barátaival nem tud összefutni esténként, mert "messze" laknánk. Ezek szerint a barátok fontosabbak neki, mint én?
2011. szept. 1. 11:27
 3/14 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kényszeríthetem arra, amit nem akar, de nem értem, hogy ezt miért nem akarja. Minden ép eszű ember egyféleképpen döntene.
2011. szept. 1. 11:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra még nem is sok. Próbáltad meggyőzni észérvekkel? Egy normális albérlet a belvárosban (már ha Pestről beszélünk) 60 ezernél _kezdődik_, de az még eléggé az alja. Rezsivel alsó hangon 80 ezer forint egy hónap, amit elég sok jobb dologra lehet költeni, minthogy egy vadidegen zsebében landoljon.
2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem lehet meggyőzni. makacs mint az öszvér.
2011. szept. 1. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor add ki a lakásod és költözzetek albiba, ha szerencséd van kihozod 0 forintra a dolgot. De sok értelmét így se látom.
2011. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy egyszerűen engem nem akar? De akkor miért nem mondja meg? miért álltat?
2011. szept. 1. 11:36
 8/14 A kérdező kommentje:
egyszerűbb, hogy kerek perec oda áll: figyelj szivi, már nem kellesz. De így? Ez csak kínlódás.
2011. szept. 1. 11:37
 9/14 A kérdező kommentje:
persze, lehet, hogy én vagyok az idióta, aki a párkapcsolatot csak fekete-fehérben látja: jelen esetben, hogy egy idő után jobban esik, ha együtt élek a párommal. nem hetente 1x 2x látjuk egymást 2 órára, ha van lehetőségünk másra is.
2011. szept. 1. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még akar veled összeköltözni. Szerintem ne hagyd rámenni a kapcsolatot, engedj neki egy kis szabad teret, de ne vesszetek ezen össze, aztán majd meglátjátok, hogy alakul.


23/L

2011. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!