Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hallottatok/éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok/éreztetek már álomnőt fingani? Titeket kiábrándított?

Figyelt kérdés

Én 4 évvel ezelőttig féltem a szép nőktől. Aztán az egyik munkám kapcsán megismert modell csaj befingott a kocsimba, elég durván büdös volt meg hangja is. Onnantól nem félek a legjobb csajoktól se, már tudom hogy ugyanolyanok mint bárki más. Előtte is tudtam hogy van emésztésük, de valahogy mégse tudtam elképzelni. Azt hittem hogy egy modell csaj valahogy képes mindent visszatartani vagy úgy intézni hogy soha senki ne vegye észre. Pl volt szebb barátnőm aki nálam lakott 4 hónapig de soha nem láttam kakilni menni! És sokat evett! Most vagy a munkahelyén el tudta rendezni vagy éjszaka járt ki. A pukit meg szerintem akkor rendezte amikor kiment cigizni. De még a szagát se éreztem soha hogy csinált volna valamit. 3 percnél nem volt többet kinnt sose. Egyszer rányitottam az ajtót hátha lebuktatom de nem jött be! (Jó ez bunkóság, de ő mindig rámnyitotta napi szinten)


Ti hogy vagytok ezzel? Mik a tapasztalaitok? Komolyan kérdezem, hülyeséget ne írjatok. Élőben nem lehet a haverokat megkérdezni erről.


2019. máj. 13. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Te nagyon durván nem vagy komplett... Álomvilagban éltél/élsz és most csodának tartod,hogyha egy szép csaj szellent? Hova tart a világ...
2019. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sokkal kiábrándítóbb az, ha egy szép csaj dohányzik.
2019. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fenét szivsz?
2019. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Óvoda ez a szint nekem ne haragudj! Mindenki fingik és szarik... Nincs olyan hogy nem!!!!
2019. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Komoly a kérdésed?!
2019. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tök komoly kérdés! Kiváncsi lennék más hogy van ezzel? Én előtte a jó nőkre mint földöntúli lényekre néztem, mint aki örülhet ha hozzá szólnak.
2019. máj. 13. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam. Mindenkinek van emésztése. Ez nem szempont.
2019. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy, beteges és elég proli. Nem csodálom, hogy senkinek nem kellesz..
2019. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ÉdesjóIstenem...

Majd ha valamelyik barátnődet elkapja a cifrafosás....

2019. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt miért nem lehet a haverokat megkérdezni erről? Ezek gyakori mondások a férfiak között amikor elérhetetlen jó nőt látnak: 'szép, de ez is csak büdöset szarik', vagy pedig 'valaki már őt is unja'
2019. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!