Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet ezt lereagálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt lereagálni?

Figyelt kérdés

Bnőm mindenre azt mondja h elteszi kidobja ha kiuredt ha lesz ideje. Még akkor is ha maga a művelet csak fel perc. Én is ügyelek a rendre meg magától értetődő h kidobom elpakolom..

De ez az indok h majd ha lesz időm..a falnak megyek.

Hogy lehet változtatni?


2019. máj. 19. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül úgy érti, hogy nincs fél perce, hanem hogy épp valaminek a közepén van, amit nem akar félbeszakítani még fél percre sem. Én igazából azt nem értem, hogy ha később tényleg elpakolja, akkor mi a baj.

A szemeteléssel azt tudod csinálni, hogy teszel egy kukát azokra a helyekre, ahol gyakan van, pl. az íróasztal meg az ágy mellé. Én is sokkal jobban kidobom a szemetet, ha a kuka karnyújtásnyira van.

2019. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mièrt kène mindennek úgy lennie, ahogy te megálmodod? Ő majd egybe összegyűjti a szemetet, ès úgy dobja ki. Nem mindenki szeret egyesèvel rohangászni.
2019. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki, hogy a falnak méssz és hogy dobja ki? Csak mert erről nem ortál, hogy szóltál volna neki, hogy tényleg zavar
2019. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam szépen kedvesen csúnyán de sehogy se..
2019. máj. 20. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Te figyelembe veszed az ő kèrèseit? Mert minden bizonnyal neked is vannak dolgait, amik miatt még ő megy falnak. Ezekre figyelsz, hogy változtass?
2019. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!