Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti folytatnátok így a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
50-es nő vagyok,együtt élünk hasonló korú párommal.Kialakítottunk egy anyagilag és egyéb téren is kényelmes életet.Nagyon szerettük egymást és jól indult kapcsolatunk.De a szex egyre inkább gond köztünk,vagyis nekem gond.Egyre gyakrabban előfordul hogy én nem szeretném,párom igen,ezért inkább megteszem hogy ne legyen sértődés és vita.Azonban észrevettem magamon hogy emiatt kezdem párom egész személyét kevésbé szeretni.Mert nem elég megértő velem ebben.Létezik ilyen?Csupán a kényszerűségből megtörtént szex miatt el lehet távolodni valakitől?
2019. máj. 21. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De mondtad is neki hogy neked nincs ra ekkora igenyed?hogy neked eleg lenne osszebujni csak pl es nem kell hogy minden esetben szex legyen?

Mert nema gyereknek anyja se erti a szavat

2019. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lilla64 ***** válasza:
77%
Van ilyen az 50 feletti nők már nem igénylik annyira a szexet.Mond meg a párodnak,hogy ez van,ha szeret meg fogja érteni.
2019. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent neki a megfelelő gyakoriság, és mit jelentene neked? Azaz milyen gyakran szexeltek, és te milyen gyakran vágynál rá magadtól.
2019. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen már többször mondtam neki és nem érti meg. Azt mondja kapcsolatunk elején jó ideig más voltam. Nekem elég lenne heti 1-2 alkalom bőven, páromnak minden nap igénye lenne rá, mindegy hogy este van vagy például délelőtt.
2019. máj. 21. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már kevésbé szereted, akkor a kialakított kényelmes élet sem fog sokáig megmaradni. Egyenesen teher lesz majd a milliomodik vita után. Ezt muszáj megvárni?

Tőle nem várhatod el, hogy kedvedért ne kívánjon gyakran.

Tőled sem várható el, hogy akaratod ellenére lefeküdj vele mindennap.

Az igényeitek ezen a téren nem egyeznek, hiába volt más a kapcsolat elején. Kínlódhattok még akár 10 évig is így, de az egyik alap már nem működik.

Emiatt a párod félrekefél majd idővel, amit jogosnak is ítél, hiába nem így van. Erre nincs jogos indok. De le is léphet máshoz és akkor a kényelmes élet megint csak oda lesz.

Ezeket megvárhatod nyugodtan, hogy bekövetkezzenek, de csak az időd megy feleslegesen. A múltkori kérdésed óta nem javult a helyzet. Nem is fog, de te csak várd a csodát, ami nem jön el.

2019. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arra lettem volna kiváncsi lehet-e ilyesmi miatt megutálni párunkat, és undorító szexmániásnak érezni őt néha. Bocsánat az erős kifejezésért. Már csak amiatt sem értem ezt, mert előző kapcsolataimban nem volt bajom a szexel.
2019. máj. 21. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Remélem tudod, hogy ez neki fizikai szükséglet. Kérdés, hogy miatta nem kívánod a szexet, vagy egyáltalán nem. Lehetne mindkettőtöknek igazodni hozzá, heti 1-2 szex, és 1-2 alkalommal máshogy oldod meg neki pl.
2019. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen de neki az se tetszett. Szememre hányta miért nem lehet mégis hogy tovább menjünk, én miért nem kívánom őt.
2019. máj. 21. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem undorító szexmániás, csak nagyobb igénye van rá, mint neked. Azt mondtad korábban neked is nagyobb volt rá az igényed, akkor te is undorító szexmániás voltál.

Annyi, hogy öregszel, csökkennek bizonyára a nemi hormonjaid. Valami étrendkiegészítéssel meg tudnád támogatni, ha akarnád.

2019. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy ő öregszik és már nem tetszik neked annyira. Menjetek sportolni, ja és néha dolgozzon is egy kicsit, amitől elfárad. Lehet hogy már túl kényelmes az élete, te meg azért házimunkázol is és elfáradsz.
2019. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!