Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnátok a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok a kapcsolatot ezekkel a gondokkal?

Figyelt kérdés

1. Nem szeret eljárni otthonról. A testvére is igy él. Soha nem utaznak messzire, nem járnak el hétvégén kirándulni, múzeumba, étterembe, kávézni, vásárolni, nyaralni vagy csak úgy sétálni egyet a belvárosba. A héten dolgoznak a hétvégén otthon vannak és nézik a televíziót. Anyagilag megtehetnék. Nekem ez igy borzasztó. Én nem igy éltem sőt nem is nőttem fel igy. Amióta együtt vagyunk eljár velem néha kirándulni egy szomszédos városba vagy étterembe - kávézni de többször hangot adott hogy ez fárasztja és miért nem tudok otthon lenni.

2. "Csak azért vagyok veled, mert szexuálisan vonzó vagy számomra. Különben már kiraktalak volna." Nagyon megalázó ezt hallgatnom hogy egyetlen pozitívum bennem a külsőm. Megkerdeztem mi lesz később ha ez a vágy alábbhagy " Nem gondoltam volna hogy ilyen okos vagy, hogy megkérdezed. Majd törekednek kell"


Érdemes igy folytatni? Ha belegondolok, hogy egész életembe le kell mondanom élményeiről elkap a sírás (ahogy ma is).


2017. okt. 15. 15:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Helyesbítés: törekedned* élményekről*
2017. okt. 15. 15:38
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Te komolyan ilyen hülye vagy?
2017. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
"Csak azért vagyok veled, mert szexuálisan vonzó vagy számomra. Különben már kiraktalak volna." Ez azt jelenti amit szerintem is jelent? Úgy hiszem egy "sex rabszolga" vagy. Szabadúlh meg tőle amíg nem késő.
2017. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Te mazochista vagy?

Mert én nem.

2017. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem illetek össze, és a férfi így bánik veled, akkor nem hiszem hogy folytatnotok kellene.
2017. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmi értelme így folytatnod.
2017. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem folytatnám, ha csak a testem vonzó neki, emberileg meg simán lesz..r.Már az első ilyen megjegyzése után vágtam volna ki az ajtón őuraságát.
2017. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van a pasinak. Rettenet buta nő vagy ha ezt eltűröd és nem dobtad ki reflexből.
2017. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy egyáltalán összejöttél vele...
2017. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondoltam volna hogy ilyen okos vagy"


Ebben mondjuk piszkosul igaza van.



Ha a fentieket meg kell kérdezned, akkor túl okos nem lehetsz.

2017. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!