Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vegán lányok, zavar (na)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán lányok, zavar (na) titeket ha a barátotok nagy húsevő lenne és a zöldségeket nem szereti? Jól működik egy ilyen kapcsolat vagy sok a nézeteltérés emiatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Zavarna bizony. Húsevővel én szóba sem állok.
2019. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az a vegán, vagy vegetáriánus, aki elfogadja ezt. Azok, akik elvből csinálják, szinte biztosan nem. De van egy barátnőm, aki egyszerűen nem szereti a hús ízét. Neki a párja eszik húst, sőt, a lány egy étteremben dolgozik, rendszeresen csinál is húsos ételeket :) Szóval ez az adott személyén múlik.
2019. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem hinném, hogy jól működne.

En vega vagyok, párom nem, de szereti a zöldségeket es csak igen kevés húst eszik. Akkor is csak parolja vagy gyorsan kirantja, és csak csirkemellett.

2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem levő írta. Én speciel azért vagyok szinte vegán, mert a hús ízét nem szeretem, tejérzékeny vagyok, tojást meg nemnagyon szoktam magában. De engem sosem akasztott ki, ha valaki eszik húst. Viszont ha valaki teljesen elvi vagy vallsi okokból csinálja, és számára minden húsevő alapból gyilkos szörnyeteg, ott kicsi az esély.
2019. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szolunk bele egymas etrendjebe. Ez alap. Mindenki sajat maganak vasarol.
2019. máj. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!