Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más a célunk, van közös jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más a célunk, van közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy vele leélhetném az életemet, de az a probléma, hogy máshogy vagy inkább MÁSHOL képzeljük a jövőnket. Én soha nem kérném meg, hogy miattam adja fel azt amit eltervezett, annál sokkal jobban szeretem, de nekem is nagy fontos, hogy az álmomat, célomat elérjem, hiszen életem során ezért küzdöttem és küzdök.

Szerintetek van közös jövőnk, van egyáltalán erre valami megoldás?

A válaszokat előre is köszönöm!!



2017. dec. 24. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs miről van szó pontosan.

Ha ő Pesten akar élni, mert ott tud karriert csinálni én meg Szekszárdon élek, mert itt tudok, akkor nyilván ajtó-kilincs, mindenki megy másfelé, holnaptól nem vagyunk együtt, bármennyire is fáj. Miről van szó?

2017. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő inkább a szülővárosában szeretne élni és házat venni, míg én Pestre szeretnék felköltözni idővel, leginkább a jó munka lehetőség miatt.
2017. dec. 24. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
És ő hol született?
2017. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Zala megyében
2017. dec. 24. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát az valóban egy fél ország... Sajnos nem tudok pozitívat írni
2017. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Koltozzetek budapestre es o vegezze interneten a munkajat. Vagy ott biztos talal hasonlo munkat!

Itt is van rengeteg kertvarosi resz csaladi hazzal ,sot falusi kornyezet is a 18 kerben pl. Ilyen kis apro szervezest igenylo lakhelyvalasztas miatt nem kell szetvalni.


N

2017. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ő nagyon ragaszkodik a szülővàrosàhoz akkor sztem nem érdemes kinlodni.
2017. dec. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Költözzetek csak fel ide ebbe a koszos, szmogos városba a sok hülye pesti közé akik kb úgy viselkednek mint a karámból kiengedett állatok, én meg már alig várom hogy visszaköltözzek arra a részre ahonnan a párod nem akar eljönni.
2017. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valakinek engedni kell sajnos , kérdés hogy ki az , akarjátok e így ?
2017. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!