Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megfordult már a fejemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordult már a fejemben az öngyilkosság gondolata. Inkább, mint mégegyszer változtassak az életemen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csodás életem volt,házasságot terveztünk és gyermeket az ex vőlegényemmel. De már nem volt az igazi a kapcsolatunk. Jött, és elcsábított egy jóképű 40-es, elvált férfi, akinek gyermeke van. Igaz, nem velünk él, de rengeteget van itt. Emiatt tönkrement a kapcsolatunk, és az egy év, amit együtt töltöttünk ( az elejétől kezdve élettársi kapcsolatban) egy rémálom volt. Folyamatos veszekedések, gusztustalanul beszél velem, már ütött is meg. Teljesen tönkrement, és egy rémálom az egész. Azt ígérte, ha ide jövök hozzá, imádni fog. De alig törődik velem. Csak a munka és a gyerek számit. 28 éves vagyok. Másik szerint gyönyörű nő. Igényes vagyok magamra és a környezetemre. Jól keresek, a házat kivéve mindenem megvan. A szexben próbálok mindent megadni, azt mondta, sosem volt még ilyen jó. De be kell látnom, valószínűleg csak ez működik köztünk. Tisztelet nincsen részéről. Ha csak kérdezni merészelek valamit, azonnal leordít. Az elején jártunk kirándulni, motorozni, nyaralni, már sehová...csak a gyerekkel megy, és úgy, hogy én nem mehetek. Mondta számtalanszor, hogy takarodjak tőle, de még én alázkodtam és könyörögtem, hogy szeretem, próbáljuk meg. Feladtam érte mindent. Előtte, és persze a vőlegényen előtt egy kapcsolatom volt még, az is borzasztó volt. Úgy érzem, sosem leszek boldog. Nem tudom megtenni újra, hogy az összes cuccom, bútorom fogom, és arrébb állok. Belefáradtam. Felépítek valamit, és összedől. Ezért fordult meg a fejemben az öngyilkosság gondolata. Valahogyan véget vetni az életemnek...

2019. máj. 24. 13:00
1 2
 11/19 lilla64 ***** válasza:
16%

Aki öngyilkos akar lenni,az nem kürtöli szét ország-világ előtt.Ki is volt itt a hibás?Feladtál egy szerinted is csodás kapcsolatot egy fellángolásért.

Na de most már ami megtörtént nem lehet visszacsinálni,szerintem lépjél ki ebből a kapcsolatból,és majd meglátod hogyan tovább.

2019. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész csak a fejedben van. A valóság az, hogy csak 28 vagy, még bármit elérhetsz az életben, bőven szembejöhet a nagy szerelem, rengeteg a lehetőség. Szedd össze magad, lépj ki/tovább, ha kell adj egy kis időt magadnak, és nem lesz ott probléma.
2019. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
A gyáva emberek menekülési útvonala. Hagyd el a pasit költözz külön. Ha félsz hogy nem enged el és akkor is verni fog keress egy erős pasit rokon valaki aki segít elpakolni. De ha ilyen nyámnyila vagy akkor viseld.
2019. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
6- os, te sem vagy jártas a pszichológiában, ne aggódj. Ha lenne hozzá bármi közöd, tudnád, hogy egy pszichológusnak MINDEN olyan esetet komolyan kell vennie, amiben a masik fejében megfordult az öngyilkosság gondolata, mert a te téves elképzeléseddel ellentétben aki megteszi, az általában beszél is róla, vagy utal rá. Nem igaz, hogy a kérdező feltűnősködni akar, max.segítséget vár. Névtelenül. Ha feltűnősködne, a Facebookra írná ki, nem ide.
2019. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Két csalódás még nem a világ vége.

Én is átéltem kb hasonlókat két hosszú kapcsolatban.

Kb, hasonló gondolataim vannak.

De két dolog van ami valamennyire éltet, a munka és a szüleim, ők nem tudnák feldolgozni, a többi nem számít (te mellé még állítóleg vonzó is vagy), ráadásul a párod örömmel engedne el végre. Fogd magad és cuccolj el, leírás alapján anyagilag ez nem probléma, csináld.

Bár gondolom itt is kapcsolatfüggőségről van szó, csak rá kellene szánnod magad a lépésre és kész.

2019. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ne legyél öngyi, légyszíves, ne hallgass azokra akik cukkolnak, hergelnek, esetleg az jót tesz ha a baromságaik miatt ideges leszel, és csakazértis jól leszel. A jelenlegi borzasztó pasidnak egy szavára se hallgass, mert az ő személyisége miatt érzed magad így. Ha eltávolodsz tőle, csodálkozni fogsz, hogy ez a gondolat egyáltalán eszedbe jutott korábban. Minden lehetőséged adott a boldogságra, egy kis szerencsére van még szükséged, és tanulj a tapasztalatokból, hibákat meg mindenki követ el, igen, a nők sem születnek úgy hogy már a születéskor mindent tudnak az életről.
2019. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Téékáá ***** válasza:
46%
Ne legyél öngyi kérlek. Előtted az egész élet még nagyon fiatalvagy és semmi sincs elveszve.
2019. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

ohh kicsim! hiszen még van választásod! én amikor összecsapnak az élet hullámai a fejem felett mindíg arra gondolok, hogy akinek nincs lába vagy beteg nekik milyen szörnyű, mert nincs választásuk...

kapd össze magad és dönts!!! a tudat amikor rájössz, hogy erre nincs szükséged.. az felemel.. hajrá!!!

2019. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ne add fel! fiatal vagy, előtted az élet. úgy tűnik, a kapcsoaltot leszámítva sikeres is vagy. valószínűleg nem véletlenül alakul így több kapcsolatod is, de sosem késő javítani a hibákon. ha ezzel a pasival nem sikerül megoladni a problémákat, akkor hagyd ott és keress másikat!


a nehézségekbe azért futunk bele az életünk során, hogy megtanuljuk megoldani őket. amelyiket nem sikerül megoldani, csak elkerüljük, az újra és újra szembe fog jönni, egészen addig, amíg meg nem tanulunk boldogulni azokkal a típusú problémákkal.


olvasd el Ryan Holiday: Az akadály maga az út című könyvét. szerintem sok erőt és inspirációt meríthetsz belőle.

2020. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!