Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok randizni, emiatt sokszor elveszem az esélyt fiúktól, emiatt nincs is régóta normális párkapcsolatom. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Szeretem a párkapcsolatokat, de az odáig vezető út nekem nagyon stresszes.


Eleve, mivel nem járok munkán kívül szinte semmilyen ismerkedős helyre, így marad az internet. Az arcmemóriám borzalmasan rossz és minden találkozásnál azon stresszelek, hogy felismerjem a Facebookos képeiről. Akinek jó az arcmemóriája az ezt nem érti, de nekem ez rettenetes.


Aztán a randi... izgulni azon, hogy bejövök e neki, vagy hogy nekem vajon ki kell e találni menekülő szöveget, mert annyira idegesítően nem lesz szimpatikus... Meg hogy vajon mondok e valami olyat, amit ő félreért vagy nagyon nem szeret, és kiábrándul belőlem egyből. Vagy ha fizetős helyre megyünk, akkor vegyem e elő a pénztárcámat, vagy vajon meg akar e hívni, hogy áll a témához...


Meg sokat készülődni, smink haj ruha bármi, aztán lehet meg se éri.


Csak olyannal randizok már pár éve, akivel úgy érzem, megéri ez a "vizsgadrukk" (mert a randi nekem egy vizsga). Aztán egy kivételével ezekből a randikból lett is valami. :) de ezek a fiúk számomra tökéletesen viselkedtek chaten (nem nyomultak, sokat írtak, szépeket mondtak, tetszettek a belső tulajdonságaik stb.).


De a lelkem mélyén úgy érzem, több fiúval kéne randiznom, mert lehet, hogy az első pár beszélgetés bármilyen okból nem annyira fantasztikus, de egy-két randi után már meglesz az összhang.


Hogyan ne féljek ennyire a randiktól?


23/L


2019. máj. 19. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Fu ugyan ilyen vagyok en is😃


Azokat a fiukat akik csak igy ramirnak es 1-2 mondat utan elhivnak azokra nem-et szoktam mondani, de Ha par napig jol elbeszelgetunk akkor igen-t mondok es bedobok elotte egy palinkat, hogy kicsit ellazuljak. Bevalik😃

2019. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!