Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meséljetek már kicsit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek már kicsit az eggyütt élesről?

Figyelt kérdés
Milyen érzés.en még sose éltem eggyütt senkivl. Egy kicsit nem unalmas? Utána?minden nap látjatok egymást elveszik a tűz?hanyadik emberrel éltek eggyütt erre us kivi vagyok. A rosszakra is nem csak a jóra h a tűz másabb még vége us lett valakinek mert meguntak egymást erre is kivi lennék köszönöm szépen
2019. máj. 28. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Születésem óta élek a családommal, egyáltalán nem fura. Amúgy ezt az idióta rövidítgetést elfelejthetnétek már.
2019. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok
2019. máj. 28. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem múlik el a szerelem, ha szinten tartják. Romantikus gesztusok, mint egy-egy vacsora, virág csak úgy, közös főzés stb...
2019. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt elfogadnunk a másik sorozatait...húú volt néhány magyar hülye sorozatféleség...borzalmas volt rettenetes....de inkább mással lefoglaltam magam addig...vagy inkább őt
2019. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta együtt élünk napról napra szerelmesebbek vagyunk 9 év után is. A szerelmet úgy lehet fenntartani ha minden napos munka van a kapcsolatban. Ezt nehéz úgy, hogy heti egyszer találkoztok. Annyira megkönnyíti az együtt élés az egész kapcsolatot.

Ezerszer izgalmasabb minden mint előtte. 6 éve élünk együtt, de rengeteget romantikázunk, minden héten van legalább egy randizós nap, sokat járunk el kirándulgatni meg ide-oda. Egyszer sem éreztem azt ez alatt a 6 év alatt, hogy unalmas lenne. Egy kapcsolat addig működik, amíg tesztek érte, hogy működjön. Ha összeköltöztök és csak döglötök a TV előtt minden nap egymáshoz se szólva akkor persze, hogy megunjátok egymást.

2019. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párommal nagyon jó, ő a 3. akivel együtt élek. A leghosszabb a 13 év az kín volt....mindenben különböztünk.

Most alig várom hogy hazaérjek, együtt lehessünk, összebújva filmezzünk vagy csak hülyéskedjünk. Én imádom a nyugodt kiszámítható hétköznapokat, persze hétvégén mi is megyünk de jó itthon punnyadni is.

2019. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem múlik el, sőt! Az intimitást könnyebb fenntartani akkor is, ha amúgy mindkettőtök elfoglalt. Összeköltözés előtt néha nagyon nehéz volt megoldani a találkozásokat, most meg nem kell ezen görcsölni, mert ha mást nem, este úgyis együtt alszunk. Más szempontból persze ez a fajta kényelem könnyen mehet az együtt töltött minőségi idő rovására (főleg férfiakon tapasztalom, hogy nekik az már elég együtt töltött idő, ha a szoba két sarkában foglalkoztok a saját dolgotokkal, de nekem pl. ez nem elég) - oda kell figyelni, hogy legyen olyan időszak a napban (vacsora pl.) amikor mindenképpen egymással foglalkoztok.
2019. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha dolgozik mindkét ember, akkor azért nincsenek egész nap együtt. Nekem van olyan az exemmel, sajnos még együtt élünk, hogy örömmel várom haza, jó látni a hülye fejét késő délután, ahogy hazaér. Ebből a szempontból van, amit nem lehet megunni. Mellesleg ha lenne ilyen tűzveszlő időpont, akkor egyéjszakás kalandok pont hogy nem lennének, mert ott meg 5 perc lenne a tűz elveszlése? Elég hülyén hangzik.
2019. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 9 éve vagyunk együtt, 8 éve összeköltözve, 7,5 éve hàzassàgban is:)

A szerelem egyàltalàn nem csökkent, inkàbb erősödött. Mi igazi lelki tàrsak vagyunk, és ezt màr a legelejétől így éreztük. Nem véletlenül kérte meg a kezem egy hónap kapcsolat utàn. Kicsit sem unalmas, ha megtalàlod a màsik feled:) Mi megtalàltuk egymàsban.

Mindkettőnknek az egyetlen együttélős kapcsolata ez. Ès ez màr így is marad. 33/N, 30/F

2019. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!