Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Helyes-e, ha a fèrj felesèg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes-e, ha a fèrj felesèg, kellemes nyári időben a lakásban, mesztelenül jár/kel ès úgy vègzi a mindennapi tevèkenysègèt, mindent beleèrtve?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 06:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Magánügye mindenkinek, ha úgy érzik jól magukat miért ne?

Mi ettől meredekebbek vagyunk, jó időben rendszeresen szeretkezünk az udvaron, a teraszon, de az ebédlő is kedvelt helyünk.Udvarra/teraszra nem látnak be, oldalt borostyàn végig, a kapunk pedig tömör fa, úgyhogy szabad a pàlya...

Persze csak akkor mikor a gyerek nincs itthon.

Nyàron bikiniben főzök, úgyis sokat vagyunk olyankor vízben, minek öltözködjek?

Gondolom ti sem pucéran nyittok kaput/ajtót, tehàt nincs ezzel semmi gond.

2019. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
8.Vigyàzzatok a porszivozàssal főleg ha a fèrjed porszívózik,mert ha az amper nàla felemelkedik ès te nem veszed le,kiveri a biztositèkot.De ez fordítva is igaz.
2019. jún. 2. 12:15
 13/20 A kérdező kommentje:
A többi hozzàszolàst is èrtèkelem.
2019. jún. 2. 12:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Leszarom,ki h járkál a saját házában,lakásában. MAGÁNÜGY
2019. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Magànügy, döntse el mindenki maga.

Mi pl így vagyunk mindketten, amíg nem lesz hűvösebb, és egèsz évben meztelenül alszunk. Nekünk így kényelmes.

Hogy ki szerint helyes vagy sem, pont egyikünket se érdekli.

2019. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos naturista az illető,náluk ez teljesen megszokott dolog.
2019. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Magánügy, de a postáshoz azért ne menjenek ki pucéran :D
2019. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De a sarokra tejèrt kimehetek?
2019. jún. 5. 11:01
 19/20 anonim ***** válasza:
Lassan az állam előtt már semmi nem lesz magánügy, szóval úgy pucérkodjon mindenki a 4 fal közt...
2019. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mooti ***** válasza:
Mindenki úgy van otthon ahogy jól érzi magát. Én is mikor tehetem megszabadulok a textiltől. Naturista gondolkodású vagyok. Így otthon, kertben és mindenhol ahol csak tehetem naturan teszek-veszek, pihenek stb.
2023. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!