Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez nem túl gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem túl gyors tempó?

Figyelt kérdés
Összejöttünk, és 2 hónapra rá össze akar költözni velem.

2019. jún. 24. 01:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Kortól függ.. azért 30 felett az ember szeretné hamar kideríteni, hogy passzoltok e vagy sem. 30 felett gyorsabban telik az idő már.
2019. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Mi a férjemmel szeptemberben ismerkedtünk meg, október végén jöttünk össze, decemberben összeköltöztünk. 9 éve vagyunk együtt.
2019. jún. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek elsővel. 30 felett már tudjátok mit akartok, alatta meg még simán ott a szülői ház, mint végőháló, ha balul ütnének ki a dolgok. Akivel nem tudsz együtt élni, azzal akkor sem fogsz tudni együtt élni, ha váratod egy évig. Az egy dolog amit csinálsz ilyenkor, hogy mindkettőtök idejéből elvesztegetsz mondjuk egy évet feleslegesen.

Ráadásul a rózsaszín köd az együttéléshez is ad egyfajta bónuszt, ha belegondolsz. Ez abban áll, hogy azt a kezdeti lelkesedeést és nyomulást, a közös életetekbe teszitek bele, ami, ha elég ideig tart, a közös életetekben fog kialakulni rá rendszer. Ha utána költöztök össze, ugyan az az erős pozitív élethelyzet, a különéléshez fog társulni és inkább széthúzó, mint összetartó erő.

Szerintem, ha a feltételek adottak és mind a kettőtök mögött áll a családja, akkor kár sokáig halogatni, ráadásul semmi egetverően rossz dolog vagy megoldhatatlan élethelyzet nem kerekedik ki belőle.

32/f

2019. jún. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez életkortól is függ...

Én 26 éves koromig nem voltam hajlandó senkivel sem összeköltözni, pedig volt 5 éves kapcsolatom is, aztán megismertem a páromat, akivel jóformán az első szexet követően mondhatjuk, hogy összeköltöztünk, hisz gyakorlatilag minden idejét nálam töltötte. 2 hónapja jártunk, amikor kulcsot kapott tőlem...


Ennek lassan 5 éve, és lassan 2 éves házasok leszünk...:)


Én nem éreztem korainak az összeköltözést, de a környezetemben mindenki nagyon meglepődött, hogy én? és ennyi idő után?


Szerintem várj még ezzel, ha nem vagy benne biztos...szerintem csak azzal szabad összeköltözni, aki iránt minden pólusod kívánkozik, és a zsigereidben érzed, hogy vele akarod tölteni minden pillanatodat.


Csak olyanba menj bele, amit te is őszintén szeretnél.

2019. jún. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok, párom 30 múlt
2019. jún. 24. 02:18
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Körülményeitek milyenek ?

32/f

2019. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát nézd 30 éves. Ő már nem tinédzser. Nem is fiatal felnőtt. Bár szerintem te fiatal vagy hozzá és nem valószínű, hogy pár évnél tovább vele maradnál.

Mondjuk ilyen fiatalra kár még erőltetni, hogy együtt éljen a másikkal.

Gondolom te még tanulsz, érettségire készülsz, még el se indult az életed jó formán, még nem is dolgozhatsz.

2019. jún. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként lemaradt, hogy az első voltam.
2019. jún. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

19 évesen nagyon gyors.

Mi 1 hónap után költöztünk össze. Ennek lassan 19 éve. De mind a ketten közelítettünk a 30-hoz

2019. jún. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanilyen gyorsan fogtok szetkoltozni is.
2019. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!