Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez nem túl gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem túl gyors tempó?

Figyelt kérdés
Összejöttünk, és 2 hónapra rá össze akar költözni velem.

2019. jún. 24. 01:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak is te tudod eldönteni. Az idő meg majd megmutatja helyes döntést hoztál e. A párom épp csak töltötte a 18-at én meg 30-hoz közelebb és 2 hét után már együtt laktunk. Maradtunk is együtt. Vannak akik hosszú évekig húzzák az össze költözést és pár hónap múlva vége.
2019. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Az ő részéről érthető, de a helyedben csak akkor mennék bele, ha szülői segítség nélkül ki tudod venni a részed az anyagiakból is. Nagyon könnyű beleesni abba a hibába, hogy kihasználja a naivitásod és a kiszolgáltatott helyzeted, szerintem érdemes odafigyelni.


Egyébként meg egyetértek a korábbiakkal, akivel most nem tudnál együtt élni, azzal évek múlva se fogsz tudni. Két hete ismertem a férjem, amikor összecuccoltunk, nem voltam sokkal idősebb nálad a magam 21 évével akkor (a férjem meg nem volt akkor sokkal fiatalabb a te párodnál, 28 volt), de ezt érzi az ember, hogy mikor időszerű és mikor esik neki jól. Személyiségtől is függ, nem mindenki vágyik hajnalig tartó duhajkodásra ebben a korban, ha neked komolyak a terveid és úgy érzed te is ezt akarod (na meg ha az anyagi részében is helyt tudsz állni), akkor szerintem nem túl gyors a tempó. Ezeket mind magatoknak kell eldönteni, hogy ti hogy érzitek, az hogy mi gyors vagy lassú az nem egy univerzális szabály, amire fix képletek vannak.

2019. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 2 hónap a korai, hanem a 19 év. Neked még tanulni kell. Összeköltözni akkor érdemes, ha anyagilag önálló vagy, és a saját kiadásid állni tudod a közös élet kezdetétől.

Az egy rossz felállás, hogy ő eltart, te meg viszed a háztartást szó nélkül. Ez akkor se fog változni, ha vizsga időszakban többet kell tanulnod, és örülsz, ha éjfélkor kész a vasalás és ágyba esel. Akkor se, ha te is elkezdesz dolgozni.

Vagy eleve megfúrja az egészet, hogy ne tanulj tovább, hagyd a karriert, majd ő megteremt mindent. Aztán egyszer rájössz, hogy ki se tudsz lépni, mert teljesen ki vagy szolgàltatva neki.

Ha meg 2 èv múlva szakítani akarsz, akkor elkezd zsarolni azzal, hogy csak a pénze kellett, ő tart el, kihasználtad.


Aki egy 19 éves tinivel kezd, annak tudomásul kell vennie, hogy neked még most tininek kell lenned. Továbbtanulsz, nyáron szüneted van és mehetsz bulizni, függsz még anyagilag a szüleidtől, és egész kicsi az esélye, hogy a most kezdődő kapcsolatod lesz az utolsó.

2019. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

De, ez nagyon durva. Ha te is 30+ lennél akkor nem az.

Azért akar összeköltözni mert meg akar kötözni. Attól fél hogy kipróbálsz más pasikat is, vagy eljársz bulizgatni, szabadon élsz.

Túl fiatal vagy te még ahhoz hogy lekösd az életed egy pasi mellett. Egy összeköltözés az függőséget is okoz egyben.

2019. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült, akkor DE igen, túl gyors tempó. Összeköltözni akkor kell, ha nem tudsz a másik nélkül létezni. Ha minden nélküle töltött perc egy kínszenvedés. De ezt nem az eddig eltöltött idő határozza meg. Én egy szerdai napon ismertem meg a feleségemet, szombaton összecuccoltunk, és azóta is (sok-sok éve) töretlenül imádjuk egymást. Mondjuk nekünk mindkettőnknek megvolt a kellő viszonyítási alapunk, meglehetősen sok partnert tudhattunk a hátunk mögött, mert mindketten az igazit kerestük, és nem alkudtunk meg félmegoldásokkal.
2019. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!