Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok. Ti hogy osztjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok. Ti hogy osztjátok el egy hónapban a költségeket?

Figyelt kérdés
Ki mit fizet, ki fizet többet? Fizetésarányos vagy feles, esetleg közös kassza van?
2019. júl. 4. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Közös kassza. Minden bevételt közösnek tekintünk. A rendszer az ő ötlete volt, és bevàlt:) A férjem keres többet, 180-200 ezer körül. Abból élünk, fizetjük a kajàt, hàztartàsi cuccokat, rezsit, mobilszàmlàinkat, hobbit, szórakozàst, ruhàt, cipőt. Az én fizum (150 ezer) a közös megtakarítàsunk, a szàmlàmon gyűlik amióta összeköltöztünk. 8 éve. Kizàrólag extra kiadàs miatt nyúlunk hozzà. Az utóbbi 1.5 évben pl sorra mentek tönkre a cuccaink (eleve nagyon régiek voltak màr, mikor hozzàm költözött), úgyhogy kellett új mikró, hűtő, mosógép, férjem kapott laptopot, telefont, rollert, én idén telefont, szobabiciklit. Később még tervben van 2 rendes kerékpàr, görkori is.

Ettől eltekintve minden hónapban megy a fizum a szàmlàmra és gyarapszik közös megtakarítàsként.

Nekünk így volt a legegyszerűbb megoldani az anyagiakat, nem làttuk értelmét ide oda tologatni, utalgatni a pénzt, fillérezgetni, felezgetni stb. Ő a fizujàt készpénzben kapja. Nekünk működik.:)

2019. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi még nem lakunk együtt de nagyon sokat vagyok nála, használom a vizet, áramot, kocsival visz munkába amikor nála vagyok stb. Nálunk ez nem lett megbeszélve hogy beleadnék ezekbe egyszerűen úgy kompenzálom, hogy hetente többször bevasárolok magunkra, főzök mert azt nemtud, segítek takarítani és ha sok a benzin pénz beszállok. De ő is jön hozzám segíteni ha kérem. Nincs enyém tiéd hanem mi vagyunk, és 4 éve működik nekünk. :)
2019. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kozos bankszamlank van es mindketton fizetese oda megy, pedig en 2szer annyit keresek mint a felesegem.

Ha minden koltseget feleznenk akkor neki semmi penze nem maradna

2019. júl. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!