Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori, hogy párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy párok az exeikről beszélgetnek kapcsolatban? Egymás között kritizálják őket, vagy bármi?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy öt éves kapcsolaton vagyok túl, és rögtön randizni kezdenék, mennyire tudom kikerülni, hogy "szeretem-e még", "hiányzik-e", stb., kell-e magyarázkodnom, hogy sosem fog érdekelni, mennyire lehet belemenni a részletekbe, vagy teljesen lehet figyelmen kívül hagyni? Akár ismerkedéskor, akár 2-5-10 év az új kapcsolatban, ha esetleg felmerül ilyesmi.
2019. júl. 5. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Na most nem 24/nap meg nem is 12/nap ban kell roluk beszélni meg lehet őket emlitteni de persze csak a negativ dolgokat főként... na meg mértékkel!
2019. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyat is hallottam, hogy az új kapcsolatot ne hasonlítsuk folyamatosan a régihez, ne mondjuk az újnak, hogy te mennyivel jobb vagy X dologban, mint az ex volt, persze tagadni se lehet, szóval az a kérdés, mi a középút.

És ne általánosságban írjatok, hanem valami konkrétat. Pl. gondolom szexet annyira nem lehet hasonlítani, de pl. főzést, viselkedést, ruházkodást stb. igen.

2019. júl. 5. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl a figyelmességet, a mentalitást, a viszonyulást, az érzéseket, de de jo hogy nekünk nem voltak exeink! Mindketten az a féltékeny tipusok vagyunk...
2019. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a férjem, hogy hány évesen, mennyi ideig, hogy hívják a srácot. Egyiküket ismeri is. Mivel ezek kamasszerelmek voltak, nincs mit mesélni róluk, tartottak 1-2 évig, csókolóztunk, fogtuk egymás kezét, ennyi. Én is kb ennyiről tudok, nem is érdekel több. 😊
2019. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk úgy volt,hogy a páromnaz első fél évben sokat mesélt, de nem konkrétan az erről,hanem mik tortentek vele, stb. Aztán amikor zavaró lett,joy a csaj is szóba került, mondtam neki,hogy ejtsük a témát,mert ez már a múlt.
2019. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Van, ahol szóba sem kerül. De ha több éves kapcsolatban lesztek, biztos szóba fog jönni a téma.
2019. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Mi szoktunk néha az exekről beszélni. Inkább csak elmeséljük, hogy ezek-azok történtek velünk, amiket így meg úgy éltünk meg, mert miért ne, régi barátokról meg iskolás emlékekről is szoktunk néha így beszélni, azért gusztustalan részletekbe nem megyünk bele. Érzelmekről felesleges beszélgetni, tudjuk, hogy már nincsenek az exek felé, bár nyilván amikor még csak kezdtünk ismerkedni, akkor ez nagyobb hangsúlyt kapott, most már így, hogy 6 éve együtt vagyunk, 2 éve házasokként, így azért annyira nincs jelentősége egyikünk részéről sem.
2019. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem volt exem, páromnak igen. Az én kérdéseimre kezdett el mesélni róluk, kettővel találkoztam is, gimis szerelmek. Nem összehasonlításképpen volt róluk szó, csak egyszerűen elmondta hogy milyen volt, mi miatt ért véget a kapcsolat, ilyesmik. Soha nem túlzottan, csak akkor ha úgy szóba jött, vagy én kérdeztem valamire rá kifejezetten
2019. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szigorúan tapasztalati céllal beazonosítatlanul beszélek ilyenről.
2019. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!