Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, aki nem él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem él együtt a párjával?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy 2 hónapja vannak együtt és még nem költöztek össze, hanem olyan esetre, hogy házasok, vagy régen együtt vannak, de inkább választják valami miatt azt, hogy külön élnek.

Mik az előnyei, mik a hárányai és működik-e így egy kapcsolat.



2019. júl. 17. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

saját lakásom van, nek, másik város.


én biztosan nem adom fel a házam, és nem szeretnék együttélni senkivel, mondtam, ő is tartsa meg a sajátját.


már nem vagyok 20 éves, és nem gondolom azt, h. sírig tart minden kapcsolat, az egzisztenciám, a szabadságom fontos.


heti x. napot, mikor hogy, együtt vagyunk, hol itt, hol ott, és teljesen működik.

2019. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éve együtt vagyunk és nem élünk együtt.

Egy faluban, egy utcàban lakunk. Szinte szomszédok vagyunk.

Sok időt töltünk együtt viszonylag,sokat vagyunk egymásnál.

A jövöbeli tervek között van a közös ház,amihez már nem kell sok.

2019. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám és nagymamám: lassan 30 éve elváltak, de együtt vannak azért, csak van külön lakása mamának. Az idő 90%-ában papánál vannak, de nléha összevesznek valami hü lyeségen, olyankor van hova különvonulni. :D


Párom nagypapája és a nője: a nő nem akar teljesen kiköltözni Pestről, de jó néha neki falun pihenni. A nagypapi nem bírja minden nap elviselni, úgyhogy néha nyomás haza. :D Rossz nyelvek szerint a házra hajt, hogy majd megörökli.


Előnye, hogy állítólag tök jó hogy nem idegesítik egymást folyamatosan.

Nekik működik.

2019. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
4 éve vagyunk együtt, de sajnos még egyetemistaként. Jövőre jobb lesz...
2019. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és a mostani párja

Mindketten külön lakással rendelkeznek ,15kmre egymásról ,egyik sem akarja feladni a külön életet amit felépített házat stb...

idősebb korban már nem annyira konnyen mozdul az ember

2019. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok. 40-es nő. Sok minden nem működött a férjemmel. Elmentem albérletbe (azért én, mert úgy gondoltam teljesen más életet akarok kezdeni, még a válásra is gondoltam.). Aztán megtapasztaltam, hogy hosszútávon nem jó egyedül lenni.A család folyton hívott, a kis állatainkat is imádom. Szóval elkezdtem hazajárni. Ez így nagyon jól működik. Az albérlet szerepe, hogy van hová visszavonulni. Nagyon jó a külön kassza. Amíg együtt laktunk úgy éreztem kihasznál.A nagy zsúfoltságban -kicsi a közös lakás- sem éreztem jól magam. Ez így most nagyon jó. Külön is vagyunk, meg nem is. Válásra most nem gondolok.
2019. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is idősebb embereket ismerek, akik özvegyek, elváltak és így élnek.
2019. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én szüleim még pólyás koromban elvátak. Utána mindketten megtalálták a gyerekkori igazi nagy szerelmüket. Apukám ismét megnösült, anyukám és a párja k. 50 évig voltak ismét egy pár, de soha nem lektak együtt, és nem házasodtak össze. Anyukám mondta nekem (mert kiskoromban én is kérdeztem ilyeneket töle), hogy nekik mineden nap ünnepnap, amikor találkoznak. Ha papírral kötelezen együtt kellene élniük, akkor nem biztos, hogy el tudnák viselni a közös háztartást. Mindketten meglehetösen önálló életet éltek.
2020. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!