Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért mondta hogy nem tervezzü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy nem tervezzük az esküvőt? Én ezt nem értem

Figyelt kérdés
Tegnap a családdal vacsoraztunk és kérdezték mikor lesz már az esküvő tervezzük e párom meg rá vágta hogy nem tervezzük rám mosolygott és meg csókolt. 5 hónapja kérte meg a kezem és már nagyon sokat beszélünk az esküvőről 1 év mulva tervezzük nagyon sokat beszélünk róla mi hogy lesz hol lesz.
2019. aug. 31. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod vele felnőtt emberek módjàra megbeszélni négyszemközt, akkor nem vagytok érettek a hàzassàgra. Amúgy meg a palid egy gyökér... Milyen duma màr ez??? Szégyelli a csalàd előtt vagy mi?! Sorry de ez ultra gàz.
2019. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Tőlem kierőszakolta a menyasszonyom az eljegyzést 15 évvel ezelőtt, de már akkor megmondtam neki, hogy esküvőről ne is álmodjon, soha az életben nem fogom feleségül venni, örökös menyasszony marad élete végéig, ha velem akar maradni. Akkor még nevetett ezen, azt hitte, meg tudja változtatni erről a véleményemet. De eltelt 15 év és még mindig nem kértem meg a kezét. Nem is fogom. Ő mindenkinek azt mondogatja, hogy már évek óta tervezzük az esküvőt, csak sose jön ki rá a lépés. Nekem mindegy. Mesélgessen, amit akar. Én biztos nem mondom ki neki az igent sem pap, sem anyakönyvvezető előtt. Egyenes voltam vele, előre megmondtam, mire számítson.
2019. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
#12 Aha, és ezt valóban közölted vele többször is, vagy hagyod szerencsétlent reménykedni? Hiszen ingyen punci, nyilván mos, főz, takarít rád, esetleg még gyereket is szül neked. Bár ő se százas, hogy 15 évet kidobott az ablakon egy elköteleződni képtelen kisfiúra.
2019. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem szült nekem gyereket, és nem is főz, mos, takarít rám, én főzök magamnak, én mosom ki a saját ruháimat, és én takarítom ki a lakásomat. Ingyen punci sincs (pfuj, de közönséges megfogalmazás), mert mélyen hívő katolikus lány a menyasszonyom, ő papi áldás nélkül nem adná oda a szüzességét senkinek. Nem is lakunk együtt. Kezdettől fogva mondtam neki, hogy ne számítson esküvőre, és az elmúlt tizenöt évben minden héten közöltem vele, hogy nem lesz esküvője velem soha, de ha mással akar, én szabadon engedem, az eljegyzési gyűrű nem bilincs, azt le lehet húzni. Ő ragaszkodik hozzám eszelős kitartással, ő mesélgeti a barátnőinek (akik azt mondják róla, hogy nem százas), hogy át fogja formálni a gondolkodásomat, és rá fog engem venni az esküvőre, ha belebetegszik, akkor is.

Szóval, kedves utolsó, mielőtt vádaskodsz, informálódj a körülményekről, mert most jól melléfogtál a buta feltételezéseiddel.

2019. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14-es, ha szabad megkérdeznem, ezt a kapcsolatot mi viszi akkor előre? Én amúgy azt mondom, hogy ha 15 éve “jártok” de semmi testi kapcsolat nem volt köztetek, az barátság, nem kapcsolat..

Ugyanis szexualitás is hozzá tartozik a szerelemhez/párkapcsolathoz

25/n

2019. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én már többször mondtam neki, hogy ő igazából a legjobb barátom, úgy szeretem, mintha a húgom lenne, de ő azt mondta, nem baj, majd addig harcol, amíg el nem ér ennél többet is nálam. Ezerszer mondtam neki, hogy ne várjon rám, nincs értelme, keressen magának mást, de makacs kitartással ragaszkodik hozzám, azt mondja, nem pakolhatom ki őt soha az életemből. Minden vasárnap együtt ebédelünk valamelyik kis vendéglőben. Ebéd után van rövid séta is. Ennyi hetente a közös programunk.
2019. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

Köszönöm, hogy elmondtad és nem támadásnak vetted, ritka itt az ilyen :)

Ha ez mindkettőtöknek kielégítő egyébként, nincs ezzel semmi baj, csak érdekes, hogy felnőtt emberek úgymond beérjék ennyivel, mikor tulajdonképpen mindkettőtöknek sokkal jobb lehetne :/

2019. szept. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!