Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párommal már az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már az esküvőt tervezzük de kb három hónapja tetszik nekem egy 20 évvel idősebb pasi. Úgy érzem én is tetszem neki. Mit tennétek a helyemben? 24/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 21:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Azonnal elfelejteném azt a 20 évvel idősebb embert.
2013. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha az tetszik /az idősebb/menj hozzá ahhoz. Talán jobban áll anyagilag is! De ha ilyen érzések gyötörnek, a mostani pároddal semmiképpen ne házasodj vele.
2013. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy egy hülye p.csa vagy, aki akár az esküvője előtt is képes lenne félrelépni....mi a frásznak tervezel esküvőt, ha már most másfelé kacsingatsz?? Úgyis válás lenne belőle, hajrá.. :)
2013. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehet:


- A párod A PÁROD, csak a megszokott körülmények között vágysz a romantikára, izgalomra vágysz, esetleg kicsit bepánikoltál a gondolattól, hogy az esküvővel végleg lekötöd magad. Ez esetben csak próbálj meg a jelenlegi boldogságodra koncentrálni a pároddal, a másik pasit meg zárd ki az életedből.

- A párod nem az igazi, és a történtek azt üzenik, ne menj hozz, még attól is függetlenül, hogy ez a másik pasi valójában kell-e neked, vagy sem. Ha ez a helyzet, ne hülyítsd a vőlegényedet, hiszen a kapcsolatotok az első nehézségen megbukhat, és mindketten csak az időt pazaroljátok a másikra.


Neked kell végiggondolnod, melyik a valós helyzet, és annak megfelelően lépni. Mi innen ennyit segíthetünk, a többit neked kell tudni. :)

2013. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az idősebb pasinak nincs egy vasa sem és még engem is meglep, hogy ennek ellenére tetszik nekem.
2013. aug. 27. 21:55
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Na te is jól meghülyültél!:):)

Az idõsebb pasinak van családja, vagy elvált?

2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

ha normális vagy akkor maradsz a pároddal és elfelejted azt a másikat.

de ha nem akkor össze jössz egy 40 éves öreggel akinek egy vasa sincs.


gondolkozzál már azért... de ha azt se tudsz akkor hajrá b*zd el az életed nyugodtan...

2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszolóval értek egyet.Nem kell esküvő és ne cseszd el a párod életét.Ha már most másfele kacsintgatsz és döntésképtelen vagy akkor nincs miről beszélni!

Legyél a pároddal őszinte..

2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ő már régen elvált.
2013. aug. 27. 22:00
 10/28 anonim válasza:
45%
Szerintem felejtsd el a 20 évvel idősebbet. Nem is biztos hogy megélné hogy legyen unokája, ha veled lenne..
2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!