Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan fontos az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos az eljegyzés lányok?

Figyelt kérdés
Mi 5éve vagyunk egyutt és a barátnőm mindig ezzel a mikor jegyzel el kérdéssel jön..milyen pluszt ad ez egy kapcsolathoz?
2019. szept. 11. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%

#8

Eléggé negatív, megkeseredett vagy, ez a válaszodból látszik.

Azért, mert neked sz.r a házasságod, nehogy azt hidd, hogy másnak is az lesz.

És igen, egy párkapcsolat a családalapításban teljesedik ki.

2019. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Az eljegyzés önmagában nekem nem fontos. A házasságkötés igen, mert szeretnék a párommal hivatalosan is egy család lenni.
2019. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
De mit számít a hivatalos része? Kell a csok előre vállalt 3 gyerekhez, vagy milyen elény jár hoztá? Nem látom az érzelmi részét. Lehet családnak lenni házasság nélkül is, szerintem is.
2019. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
előny*
2019. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha 5 év alatt nem jutottál el odáig a barátnőddel, hogy ezt vele beszéld meg, akkor majd egy csapat idegen a neten el fogja tudni magyarázni szerinted?

Érdekelne, hogy a barátnőd tudja-e azt, hogy a büdös életben nem fogod elvenni őt, vagy pedig össze-vissza hazudozol és lopsz el még több évet az életéből egy fos kapcsolatban...

Egyébként "lányok" kevesen fognak válaszolni, mert leginkább megkeseredett incel gyökerek válaszolgatnak ide, akik azért házasságellenesek, mert sose fognak találni senkit, aki hozzájuk menne.

2019. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

"De mit számít a hivatalos része?"

A polgári nekem nem sokat, a jogi részt leszámítva (örökölhetünk egymás után, közös lakás használati jog - élettársaknál nincs ilyen, következmények nélkül kirakhat, házastársnak történő ajándékozásnál nem kell vagyonszerzési illetéket fizetni az államnak). Tény, hogy házasságkötés nélkül az együttélés jogilag semmi: akár egy vadidegent is befogadhatsz magad mellé.

De ezen túl nekem az egyházi házasságkötés fontosabb. Ennek vallási okai vannak.

"Kell a csok előre vállalt 3 gyerekhez, vagy milyen elény jár hoztá?"

Nyilván lehetnek ilyen pénzbeli előnyök, de speciel a csok minket nem érint...

"Lehet családnak lenni házasság nélkül is, szerintem is."

Szerintem viszont nem. Mi a határ? Ha már 1 éve együtt vagytok, akkor az család? Vagy 5 év kell? Teljesen más csak úgy együttélni valakivel, mint elköteleződni. Bár, aki nem gondolja komolyan a házasságot, ott tényleg mindegy.

2019. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Jaa, nem év 😃 Család annyit jelent, hogy van gyerek. Amihez elég akár egyetlen szülő is. Az is család... szóval ez ezért nem házasság kérdése.
2019. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Család az amit annak tekintesz. Ha neked ez 3 legjobb barátod akkor az. A család az ahol szeretet és támogatás van. Hogyha a saját szüleid ezt nem adják meg neked akkor ők például kicsit sem a családod. Édes kevés egy gyerek vagy a házasság ahhoz, hogy család legyetek.
2019. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Család annyit jelent, hogy van gyerek??? Az aztán igen, akiknek nem lehet gyerekük, vagy nem akarnak, azok nem is család, gratulálok. :'D
2019. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Azt látom itt a házasságpártiak nagyon győzködni akarják azt akinek az nem fontos és nem úgy gondolkodik mint ő.


mindenki azt hiszi, hogy neki van igaza és az a jó amit ő csinál!


Nem így van!


Nem kell a másikat szidni , vagy leírni mert ő másként vélekedik erről.


Ha valakinek fontos az keressen olyat akinek szintén az.


Nem kell a másikat leszólni vagy győzködni-

2019. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!