Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lehet ezüstgyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ezüstgyűrűvel eljegyzés? FONTOS!

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó h a párommal vettünk ezüst karikagyűrűt h a ballagásán bejelentsük az eljegyzésünket. De mikor a szüleim megtudták h ezüst gyűrűt vettem arany helyett rögtön lehurrogtak meg h akkor nemlessz meg stb. Szerintetek mit tegyek?? Mert a párom meg nemakar aranyat csakis ezüstöt és abbólis csak azt amit vettünk. Légyszi adjatok tanácsot. Előreis köszönöm a válaszokat. CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK !!!!

2012. ápr. 17. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Olyan gyűrűt vesztek, amilyet akartok.

Nekem is ezüst.

Az arany nem tetszik, minden ékszerem ezüst.

Na és????


Szüleidnek szerintem nem a gyűrűvel vannak gondjai.

Talán azt gondolják, hogy túl fiatalok vagytok.

2012. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

a pár kell hogy eldöntse nekik mi felel meg!


én azért megkérdezném a páromtól, miért nem aranyat akar...

2012. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti kulcskarikával akarjátok eljegyezni egymást abba se szólhat bele senki.
2012. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem nem lehet, csak nem nagyon szoktak. A többségnek arany a karikagyűrűje.

Egyébként mi sem szerettük soha a férjemmel a sárga aranyból készült ékszereket, mi is ezüstöt hordtunk, így a karikagyűrűinket fehéraranyból csináltattuk. Azért mégsem ezüst, de nem is sárga arany.

2012. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Az eljegyzés nem a gyűrűtől lesz eljegyzés. Nem olyan fontos a külsőség, mint ahogy egyesek gondolják.
2012. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is boldog lennék, ha a párom egy ilyennel jegyezne el: [link]

Ha értékesebbé akarja tenni, akkor a cirkónia követ ékszerésszel kicserélteti brilliánsra.

2012. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, csak nem szokás.
2012. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezüst. Meg vas, meg titán, meg műanyag, meg akármi. Az emberek túl korlátoltak.
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a szülök azért mondták amit,mert általában az esküvőn azt a gyűrűt húzzák a másik kézre,amivel eljegyezte egymást a pár.És az arany karika gyűrű szokott lenni. Feltéve ha mindkettejüknek van gyűrűje már eljegyzéskor.
2012. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A szüleid komolytalannak gondolják az ezüstgyűrűt. Meg titeket is. Ha hurrognak, akkor ki kell zárni a családot az eljegyzésből és megejteni mondjuk egy étteremben. Persze, csak ha komolyan gondoljátok az eljegyzést.
2012. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!