Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek teljesen elmeroggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teljesen elmeroggyant vagyok?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem,már van egy 1 éves gyerekünk is. Terveztük,hogy lesz majd esküvő is, tehát az adott

volt.

Lánykérésre is persze számítottam, se valahogy teljesen máshogy képzeltem el.

Azt gondoltam,hogy ha tényleg nem a gyerek miatt akar elvenni, akkor legalább a lánykérésben valamilyen szinten megmutathatja,hogy tényleg engem akar feleségének.


Sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok, és borzasztóan reagáltam le.

Nagyon kínosnak éreztem,hogy mindenki szeme láttára, rohangáló gyerekek és bámészkodó nyugdïjasok előtt fényes nappal a Balatonon egy koktélozó előtt térdepelt ley és tette fel a nagy kérdést.

Így nem tudtam elengedni magam, elmondani a saját érzéseim, esetleg még meghatódni se tudtam.. egyszerűen csak kínosnak éreztem.

Én idióta meg meg be is idegeskedtem,hogy bár elmondtam neki h kettesben akarok lenni vele, mégsem figyelt erre...


Már nem is lesz gondolom másik lánykérés. :(



2019. szept. 13. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

"Én idióta"


ennyi

2019. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Látszik, hogy te is Disney meséken nevelkedtél. Egy szaros lánykérésen így problémázni, főleg így, hogy már gyereketek is van.. 16 éves korodra ki kellett volna ezt nőnöd.
2019. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
igen az vagy, de semmi gond sok elmeroggyant van még
2019. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk lánykérés hozzám jössz ?

Filmeztünk.

Válasz ahha .

Kérdes mikor ?

Majd :D

Gyűrűt had én válasszam ki, tuti azt szeretném tetszen :D

A lényeg veled akar élni !

Veled akatja összekötni, leélni az életet!

Ez számit a többi lényegtelen ;)

2019. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Most borítékolom, hogy nektek soha a büdös életben nem lesz esküvőtök.
2019. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen mindegy hogyan csinálta volna, ez a kifogás rész, valami más bajod van. De pontosan mi?
2019. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg nagyon telejsen normálisan reagáltál egy ilyen helyzetben, ahol vadidegenek előtt választási helyzetbe kényszerítenek. Én pasi vagyok, de mindig elleneztem az ilyen nyilvános lánykérős dolgokat. Nagyon ciki helyzetek alakulhatnak ki belőle, és a nyilvánosság valahol el veszi az egésznek a meghittségét szerintem. 33/F
2019. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%

#7


Ja, otthon közvetlenül a szennyestartó és a macskaalom között a legjobb, főleg ha épp tele van mindkettő. Utána egy Borsodibivaly a nagy örömre.


Fúj.


Bár ez se jobb amit a kérdező nemsokára volt barátja csinált. Bár erre semmi nem jó, komolyan legjobb teljesen random elsétálni a jegyzőhöz aztán ennyi. Bár az se jó, de semmi más se.

2019. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Ne akard bemesélni nekem, hogy csak most döbbentél rá, hogy a "párod" köszönő viszonyban sincs a romantikával. Mert ha igen, akkor nem is ismered őt igazán, azaz egy idegennek szültél gyereket. Egyébként ha annyira odáig vagy egy mesebeli lánykérésért, minek szültél házasságon kívül gyereket? Ha más emberek véleménye érdekel, akkor megsúgom, úgyis meg fognak szólni, hogy csak a rajkó után jegyeztek el.

Egyébként én is úgy sejtem, hogy ebből sosem lesz házasság.

2019. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
#8 Nyilván lehetett volna erre találni egy meghittebb pillanatot is akár még otthon is és nem csak a mosogatásból áll otthon se az élet úgy gondolom. Vagy ha már nem otthon, legalább egy olyan helyen ami kevésbé zsúfolt..
2019. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!