Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor vetődött fel az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vetődött fel az eljegyzés kérdése?

Figyelt kérdés
Melyik fél hozta elő? Mi több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal és még nem beszéltünk róla.
2011. szept. 26. 09:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mi is 4 éve vagyunk együtt, de mi sem nagyon beszélünk róla....a párom szülei annál többet sajnos :( nem szeretem, ha helyettem gondolkoznak, nekünk jó így, lehet, hogy majd egyszerre megjön hozzá a kedvünk :D de mivel évek óta együtt is élünk, gyakorlatilag feleslegesnek tartom az eljegyzést....
2011. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Első randi végén,és párom :) Nagyon megvolt az összhang :)



4 év...exemmel 4 évet voltunk együtt,eljegyzést én hoztam elő szakitáskor,konkrétan a fejéhez vágtam hogy még erre sem volt képes elhatározni magát,pedig 25 felett voltunk mindketten.

2011. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nálunk szerencsére a szülöknélnem jött szoba :D miota éltek együtt és hány évesek vagytok? Mi is szeretnénk összeköltözni, csak a munkán mulik az egész...
2011. szept. 26. 09:44
 4/30 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nem semmi...
2011. szept. 26. 09:45
 5/30 anonim ***** válasza:
24 vagyok, férjem 34. Mi négy hónap után összeköltöztünk, rá két hétre eljegyzett, rá másfél évre volt meg a lakodalom. Ennek 3 éve :) gyerek még nincs, egyelőre nem is tervezzük.
2011. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Fél év után.Most 10hónapja vagyunk együtt és a menyasszonya vagyok :) Ha szeret és biztos velem képzeli a jövőjét, minek húzná az időt? Persze ez csak azért működik így, mert mind2nek fontos a házasság és természetesen már nem vagyunk tinik. 28L/34F
2011. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hüha, itt aztán gyorsan történt minden:) Gratulálok:)) Legyetek boldogok!!:))
2011. szept. 26. 09:49
 8/30 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért... sokan feleslegesnek tartják azt a papírt, mivel sokáig előtte is együtt éltek.

Én úgy gondolom, hogy igenis, legyek férjnél, legyek a felesége, mintsem egy barátnő a sok közül.. S ha valakinek bemutat, akkor is sokkal jobb hallani, hogy a feleségem, nem pedig az élettársam, vagy a barátnőm, mert a házassággal már ez egy végleges dolog, hogy igen, nem keresgélünk tovább, mert megtaláltuk azt akit kerestünk..és ezt tudja már más is!

Féltékenység terén: ha egy rivális nő azt hallja, hogy a "felesége", akkor visszább veszi magát (ha van lelkiismerete)..De ha csak azt hallja, hogy a "barátnője", akkor még semmi sem fix, és cselekszik!

Persze én boldog, stabil házasságban élek,csak leírtam a véleményem, és pusztán női ésszel gondolkodtam.

2011. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok és a párom 23 mi egyáltalán nem beszéltünk az eljegyzésről, de az összeköltözés már alakulóban van, csak munka kellene.. Azt nem tudom, hogy ő már gondolkozott -e a dolgon, de nem ,,merem,, megkérdezni:D
2011. szept. 26. 09:51
 10/30 anonim ***** válasza:
Kb 8 hónap után, és én hoztam fel, ha jól emlékszem. 23/L
2011. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!