Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagy a barátnőm 19 éves. Elkezdtem komolyan gondolkodni az eljegyzésen.

A kérdésem az volna, hogy nem korai? Mi a szokás? Tudom, hogy mikor úgy érzem és biztos vagyok benne.. de mi a szokás?


2011. szept. 20. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Korai.


Ne haragudj, de ha az érdekel, mi a "szokás", akkor nem vagy még biztos benne. Várjatok még 2-3 évet.

2011. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Abszolút korai szerintem. De nem feltétlenül az életkortól függ, hanem hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2011. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt.. nem azért kérdeztem, hogy mi a szokás mert nem vagyok benne biztos, hanem azért mert szeretnék mindent megtudni, hogy tökéletes lehessen.
2011. szept. 20. 11:46
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Azt nektek kell érezni. Engem a 20. születésnapomon jegyzett el a párom (15 éves korom óta vagyunk együtt, ő 17 volt), kettesben, egy szép helyen, egyáltalán nem érzem korainak. Viszont a nagymamám rákérdezett, hogy apámtól, anyámtól, vagy CSAK tőlem kérte a kezem. Kicsit furcsán éreztem magam lévén az én kezem az enyém, így engem kell kérdezni, nem mást. Szóval az idősebb generáció körében még él a "szülőktől kell kérni" felfogás. Kérdezd meg a barátnődet, hogy ezt fontosnak tartja-e.
2011. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az életkorotokból adódóan korainak tűnik. Akkor érdemes eljegyezni egymást, ha a kapcsolat kiállta az idő próbáját, már van némi tapasztalatotok arról, hogyan viselitek egymást a mindennapok harcaiban, a nehézségekben.
2011. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

4 éve! akkor nemhogy korai :)

Nagyon szép jegyben járni. A mennyasszonyok a világ legboldogabbjai. Az igéret, a remény - még családi gondok nélkül.. És ez megszépíti még plusszban őket.

ÉS ezzel jogosan büszkélkedhetsz.

2011. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sokat vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk és Isten is segíti a kapcsolatunkat :)
2011. szept. 20. 11:52
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát első szerelem..nemtudom ha ugy érzed....mi is ezt éreztük párommal és szétis mentünk utánna mert már kihűlt a dolog meg már rég együtt voltunk....de nektek sok sikert :)
2011. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Együtt laktok?
2011. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még nem lakunk együtt.
2011. szept. 20. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!