Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérésre számithatók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérésre számithatók?

Figyelt kérdés

Párommal jövő hónapban megyünk egyhetes pihenésre kicsit kettesben lenni és folyamat azt mondja hogy meg lepetést tartogat nekem de nem modnja el miaz.

Én személy szerint nem akarom hogy barki eljegyezzen viszont párom azt mondta egy év után megfogja kérni a kezemet készüljek fel lelkileg

Még csak 4hónapja vagyunk együtt de az utobbi hetekben egyre sürübben felhozza a házasság témát.

Volt már olyan akinek 1év után igérték a lány kérést még is hamarabb történt ?


2019. szept. 26. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha te nem tudod mire számíts a párodtól,akkor nekünk honnan kéne tudni?

Lehet visz egy másik lányt is. Ez a meglepi.

2019. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
En inkabb hanyatt homlok menekülnek egy olyan faszitol, aki par honap randizgatas utan megkerne a kezemet vagy celozgatna hazassagra. Az ilyen ferfiakkal 99%-ban valami gond szokott lenni agyban, azert igyekeznek maguk melle kötni azonnal a masikat.
2019. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudhatjuk. Készülj rá... Majd írd meg, ha nem titok, hogy mi történt..
2019. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem voltam még így és nem is szeretném, hogy 4 hónap után eljegyezzenek.

A kérdésedből adódóan valószínűleg az a terve. A többszöri emlegetésből és célozgatásból meg h előre kijelenti hogy meglepi lesz, valószínűleg nagyon bevan zsongva és lelkes, rózsaszín köd vakítja. Volt-e előtted kapcsolata? Hany éves?

Én a helyedben amikor felhozza a házasság témát érthetően a tudtára hoznám, hogy még egyáltalán nem vagy kész rá lelkileg, még idő kell,hogy megismerjetek teljesen egymást illetve kipróbáljátok milyen hosszútávon együtt élni. Ha jópofit vágsz hozzá, azzal magadat és őt is becsapod. Sokkal rosszabb lenne neki ,ha a lánykérésnél kap egy nemet és sül fel.

Egy jó kapcsolat alapja, hogy mindent őszintén megtudjatok beszélni.

2019. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"párom azt mondta egy év után megfogja kérni a kezemet készüljek fel lelkileg"

Akkor készülj fel lelkileg.

Egyébként elég komoly bajok vannak nálatok így leírás alapján. Te nem akarod, hogy bárki eljegyezzen, ő meg kategorikusan kijelenti, hogy egy év után megteszi. Leültetek már beszélni erről? Mert úgy látom, hogy a kedves párod konkrétan leszar...

2019. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem négy hónap után jegyeztek el, ennek már 27 éve, azóta is együtt. De tény, hogy elég gáz így, hogy te nem akarod, a másik meg kijelenti, hogy de, egy év után meg fogja kérni. Nem kicsit agresszív megnyilvánulás.
2019. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi ezt nem tudhatjuk,de én 4 hónap után még nem ugranék fejest egy házasságban.
2019. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elviszi az anyját is magával és ott mutatja be neked. 🤔
2019. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak megtanít írni. Mindketten jobban járnátok.
2019. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lesz lánykérés, de lehet nem - ne legyél csalódott ha nem. A leírás alapján úgy tűnik kifejezetten örülnél neki, de azért az esküvőről ne 4 hónap együttlét alapján döntsetek.

A lánykéréshez két fél kell: egy aki kér, egy pedig aki igent mond. Minden más megközelítés téves, nem egyforma erőviszonyokat tételez fel.

2019. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!