Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik több különböző pasinak is igent mondanak a lánykérésre, de végül házasság egyikből sem lett eddig? Nem szánalmas ez már egy kicsit?

Figyelt kérdés

Épp a facebookot futottam végig ma, és láttam, hogy ma eljegyezték egy női ismerősömet. Persze első dolga volt kitenni. Mivel régóta ismerem, tudom, hogy ez már a harmadik pasi akinek igent mondott. Ez csak nekem furcsa, hogy minden jöttmenthez hozzá akar menni és együtt leélni vele az életét? Vagy ennyire nem veszi komolyan a dolgot? Nekem ez már annyira erőltetett, kétségbeesés szaga van. Nektek van ilyen ismerősötök?

Még mielőtt az jönne, nem vagyok irigy. 10 éve vagyok együtt a férjemmel, szóval nincs mire. Egyszerűen csak érdekel mások véleménye erről a jelenségről.


2017. szept. 30. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mar a tibik is ezt jatszak. Es szerintem igen, gaz. Persze ha minddel elt mar 5 evet aztan besz@rt a kapcsolat akkor megertem. De gondolom nem toltottek ennyi idot
2017. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is van ilyen ismerősöm. Múlt héten, szintén harmadjára kérték meg a kezét, az épp aktuális pasija. 32 éves egyébként a hölgyemény. Ő is még aznap kirakta a facebookra.:) Amúgy igen, szerintem elég szánalmas.

Egyszer tévedni ekkorát, még talán érthető, na de kétszer, háromszor, vagy még többször, már a saját hülyesége minden nőnek. A másik ilyen ismerősöm az 5. jegyességénél tart:) Esküvő még nem volt sehol. 33 éves. Ő is mindet kirakta a face-ra. Az olyan kommenteket, hogy "na, már megint?" törölni szokta:D


Ezeknek már tényleg olyan kétségbeesés, kapálózás íze van, hogy bárkinek kvázi igent mond, csak vegyék már el. Vérciki.

2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, amikor igent mondtak, akkor még úgy nézett ki, lesz. Aztán történt/kiderült/megváltozott valami, ami miatt nem lett. Ebben hol a probléma?

Van, aki meg el is válik, majd ismét férjhez megy, érdekesmód az már nem botránkoztat meg senkit.

Engem is kétszer kértek meg, de csak egyszer mentem férjhez.

2017. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Az sem sokkal okosabb aki a házasságaiból és a válásaiból űz sportot. Ez azt jelenti, hogy nem tanul a hibáiból. Ha már másodszor is tönkremegy a házasság 1 adott embernél, az nincs ok nélkül. Nevezetesen, az adott illetőnek nem való a dolog. Ennyi.

Egyszer én magam is tévedtem (eljegyzés ügyben), de többször nem. És ha ne adj isten a férjemmel szétmennénk, nem akarnék újra házasodni másodszor, mert minek...

2017. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van a családunkban olyan nő, aki már az ötödik férjét ,,fogyasztja"... Mit mondhatnék, elég érdekes, mondjuk nem is vesszük komolyan a nőt, kb. mindent annyira vesz komolyan, mint a házasságait.

Amúgy ismerősök körében is van ilyen, volt iskolatársam is már a 3. jegyességénél tart, egyszer kitette, hogy pozitív lett a terhességi tesztje is, aztán ne tudom mi lett a babával, gondolom szakítottak és elvetette... :(

2017. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: hát ez nagyon gáz.
2017. okt. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4 komoly kapcsolatom volt, mind a 4 pasi eljegyzett. Ők ragaszkodtak hozzá, azt hitték egy gyűrű hozzájuk láncol,örökre együtt maradunk. Az egyik féltékeny volt, a másikról kiderült hogy meleg...
2017. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7# vagyok.

A másik kettővel nem lehetett együtt élni, annyira önzőek voltak.

2017. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2-es és 4-es válasz tökéletesen leír mindent.

És tényleg az a legszánalmasabb az egészben, hogy az eljegyzések/házasságok sorozatával csak a saját hibáival kérkedik.

2017. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt azért szerintem nézni kell a férfiak hülyeségeit is... Megkéri a csaj kezét, hogy magához láncolja, vagy hogy megbocsásson neki, vagy mert nem volt jobb ajándékötlete.

Igazából azon nem nagyon csodálkozom, hogy igent mondanak nekik. Mert azért olyan gáz lehet nemet mondani egy lánykérésre nem? Ott nyilván vége van akkor a kapcsolatnak is meg minden. Most ott térdel előtted valami puccos helyen sok ember előtt csak nem alázod porig. Vagy nem tudom.

2017. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!