Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
A párommal 1.5 éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk. Mindketten a harmincas éveink elején járunk. A kapcsolatunk már-már tökéletesnek mondható, az együttélés is működik. Veszekedni nem szoktunk - nem mintha ez lenne a kapcsolat fokmérője-, ha elő is fordul egy-egy kisebb vita, vagy félreértés, azt is rögtön megbeszéljük. Az összeköltözésünk előtt volt az egyetlen nagyobb vitánk, amikor én gondolkodási időt kértem, de utána ezt is meg tudtuk beszélni és még közelebb kerültünk egymáshoz. Akkor a barátom azt mondta, hogy neki már a lánykérés is megfodult a fejében, de tudja ez még korai lenne,amivel én teljesen egyetértettem. Bevallom az egy éves évfordulónk előtt megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy most jött el az ideje és bármennyire próbáltam is elhessegetni a gondolatot, egy kicsit beleéltem magam, hogy meg fog történni. Ezzel szemben ő még csak megünnepelni sem szándékozta ezt az alkalmat, azt mondta ez is csak egy nap, holott korábban annak ellenére, hogy én nem igényeltem, ő volt az, aki a hónapfordulóinkat is komolyan vette. Azóta eltelt 6 hónap, de én még mindig óriási csalódottságot érzek és akaratom ellenére minden gondolatom ekkörül forog. A hétköznapokban mindent megtesz értem, még annál is többet, és én is igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt. Gyakran beszél a jövőnkről, hogy mi lesz ha majd gyerekünk és saját házunk lesz, ennek ellenére attól félek, hogy valami megváltozot. Néhány hónap után a lánykérést fontolgatta, az évfordulónkat pedig megünnepelni sem akarta. Lányok, akik kerültek már hasonló helyzetbe, hogyan szabadultatok meg ezektől a negatív érzésektől?
2019. nov. 1. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Azert ilyenkor orulok, hogy nem vagyok no, de sirok, hogy hetero vagyok...veletek mindig olyan kib***ttul nehez, mert rohadt feleslegesen kattogtok ertelmetlen dolgokon.
2019. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Derwer ***** válasza:
79%

Esetleg pedzegesd a házasság, esküvő témát. Szolidan.

31F

2019. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ülj le vele beszelni errol? Beszeljetek at a terveiteket elkepzeleseiteket. De szemely szerint azt gondolom 1 ev utan tenyleg korai az eljegyzes foleg ugy hogy nem jol kommunikaltok egymassal különben nem jöttel volna ide kerdezni
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Próbálj meg kevesen nő lenni. Légyszi. 27/N
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
*kevésbé
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Savlekotő ***** válasza:
19%
Rég rossz ha az esküvőt erőltetni kell,tudnám miért nem örültök annak ami van,miért kell folyton a fehér ruhás parádét hajszolni egy felesleges papír pénzkidobás fél napos cirkusz..
2019. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Azt kellene megértened, hogy a házasság nem életkor kérdése. Attól, hogy ti már harmincasok vagytok még nem érik gyorsabban maga a kapcsolat, ugyan úgy végig kell járni a fontos mérföldköveket házasság előtt. Másfél év életkortól függetlenül még csak kapcsolatocska ahol közel sem ismeritek egymást megfelelően a házassághoz. Attól, hogy harmincasok vagytok még mindig hatalmas felelőtlenség egy 1-2 éves kapcsolatocskában a házasság. Meg kell hagyni az időt arra, hogy tényleg bebizonyosodjon, hogy ez működőképes. 1-2 évig nagyon könnyű egy kapcsolatot fenntartani, fenntartja maga a rózsaszín köd. Ennél azért többet kell együtt lenni ahhoz, hogy tényleg biztos legyen a működőképessége. A házasság nem életkor kérdése!
2019. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Engem nokent nem erdekel ez,kedves elso.

Szval az altalanositast hagyd emg anyukadra.

2019. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Allitasod szerint mar majdhogynem tokeletes kapcsolatban eltek. Valojaban meg beszelgetni sem tudtok egymassal.
2019. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Közel sem tökéletes kapcsolat. Kommunikànlció kb nulla. A pasid össze vissza csapong, előbb megfordul a fejében az eljegyzés, aztàn évfordulót se ünnepelne?? Elég szélsőséges. Maga se tudja màr, hogy mit akar.
2019. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!