Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy párkapcsolatban megkéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban megkérik egy nő kezét jó eséllyel igent mond?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésképp érdekel, mert szerintem amikor egy nőnek megkérik a kezét akkor maga a tudat és a helyzet sokat dob a latba. Nyilván a párkapcsolat minőségétől és idejétől is függ hogy igent mondjon. Mi a véleményetek erről?
2019. nov. 30. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy más nő mit csinál, én nemet mondtam a páromnak. 10 éve élünk együtt, jó ez így, gyerekünk nem lesz, nem kell cifrázni.
2019. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha a pár mindkét tagjának ugyanazok az elképzeléseik a jövőre vonatkozva, tehát mindketten szeretnének eljegyzést, esküvőt és beszéltek is arról, hogy körülbelül mikor lenne esedékes, akkor a nő nagy valószínűséggel igent fog mondani. De csak úgy a teljes meglepetés erejével ható lánykérés nem biztos hogy sikeres lesz.
2019. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A körülményektől függ. Ha már beszéltetek a közös jövőről, akkor valószínű. Ha így akarsz megmenteni egy rossz kapcsolatot, akkor nem biztos. Akkor sem, ha túl váratlan, túl korai.
2019. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem. Nem magamról van szó. Csak szimplán eszembe jutott a kérdés és feltettem ide.
2019. nov. 30. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetöen azzal van az ember, akihez hozza is menne.

A nöket elnezve, hogy még egy alkoholista mellett is kitartanak a sirig, talan 1% aki nemet mond.altalaban papucsok kapnak kosarat.

2019. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
A lepontbol ugy tünik alapvetöen olyannal vannak akikhez nem mennének hozzà :D
2019. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Biztosan van ilyen is. Sőt, gyakran olvasok olyan történeteket, ahol biztosra veszem, hogy az eljegyzés nem egy átgondolt döntés volt, csak vagy nagyon akart egy gyűrűt a lány vagy annyira romantikus volt a helyzet.

De vannak olyanok is - és szeretném azt gondolni, hogy ez a többség - aki csak abban a helyzetben mond igent, amikor már megbeszélték a lényegeskérdéseket a házassággal kapcsolatban (hol lakjanak, hány gyereket akarnak, ki marad otthon velük, hogy iszlik meg a házimunka, stb.) Enélkül én nem mondanék igent egy lánykérésre, bármennyire az illetővel szeretném leélni az életem.

2019. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Derwer ***** válasza:
78%

Általában, a nő jobban/korábban szeretne házasságot, mint a férfi.

Tehát amikor a férfi eljut a lánykérésig, addigra a nő már nagyon szeretné így igen komoly eséllyel igent mond.


A fentiek persze csak általában igazak, a többiek már említettek jónéhány módosító körülményt.

2019. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én igent mondanák. De sajnos olyan nem lessz.
2019. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!