Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban nagyobb eséllyel lépnek félre a szebb nők, mint az átlagkülsővel rendelkezők?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:35
 1/8 RRR ***** válasza:

szerintem egy nő akkor lép félre ,ha elhanyagolják és nem veszik emberszámba őket

nem a külseje dominál

2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Nem.

25/F

2015. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor még sosem fordult elő olyan, hogy egy bombanő kíváncsiságból, vagy mert a felkínálkozó lehetőséget kihasználva, vagy mert élt a testi adottságának vonzerejével, megcsalta volna a férfit, akit szeret. Ha az előbbi tényezőket figyelembe veszem, akkor matematikailag a bombanők sokkal nagyobb eséllyel lépnek félre.
2015. júl. 17. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Hiába mondják hogy nem, márpedig de. A szebb nőknél több a próbálkozó, nagyobb a félrelépés kockázata. Egyszerű logika.
2015. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Csúnya férfi csalta már meg a párját a világtörténelemben.

Csúnya nő csalta már meg a párját a világtörténelemben.

Helyes férfi csalta már meg a párját a világtörténelemben.

Szép nő csalta már meg a párját a világtörténelemben.


A megcsaláshoz nem kell ezernyi udvarló. Elég egy ember.

2015. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy két okból lépnek félre emberek (függetlenül attól, hogy férfi vagy nő, és hogy milyen a külseje - egyébként is a szépség relatív), az egyik ok, ha valaki eleve nem tud megálljt parancsolni az ösztöneinek, a másik, ha a kapcsolata nem működik jól, de nincs benne elég erős elhatározás, hogy ki is lépjen.
2015. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
8 ève vagyok fèrjnèl ès ezalatt az idõ alatt meg a fèrjem elõtt is sok pasi járkált utánam.Szerintük úgymond "szexbomba vagyok" de mégse lèptem fèlre sose pedig.a 8 èv alatt sok fèrfi próbálkozott ès volt köztük olyan akivel szívesen szexeltem volna de elvbõl nem.Szóval szerintem ez termèszet jellegû kèrdès. Attól hogy egy nõ gyönyörû mèg lehet erkölcsös.
2015. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.ha erkölcsös vagy akkor hogy van vágyad mással szexelni?
2019. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!