Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom eljegyzett az otthonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom eljegyzett az otthonban a nevelő megakarta nézni a gyűrűt én mondtam neki, hogy sohasem szeretném lehúzni az ujjamról ő megtette mert megakarta nézni külön is mit tegyek hogy ezt jóvá tegyem? Mert engem is és őt is bántja a helyzet.

Figyelt kérdés
Mármint a páromat mert mindenkinek megmutattam

2020. jan. 6. 23:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Tinihiszti...
2020. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
18 eves se vagy es el vagy jegyezve, gratulalok!
2020. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Milyen nevelő?
2020. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Jézus Isten! Ti ne szaporodjatok! Egyébként a kor csak egy szám!


Attól függetlenül még gyerekek vagytok! Tehát a tini párkapcsolat apró az eggyel odébb van!!!!

2020. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon éretlen gondolkodás mindkettőtök részéről. Sajnálom... majd idővel megérted 🙂
2020. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem az számít higy ki húzza le a gyűrűd, az viszont igen, hogy ki húzza le a bugyid.

Van akinek gyűrűje sincs mégis jól élnek.

2020. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem várjatok még a házassággal. Fölösleges rohanni, semmiről sem fogtok lekésni. Éretlenek vagytok mindketten még.

Fölösleges ilyen hülyeségeket megfogadni, hogy soha nem húzod le. Le fogod, mert ha mész MRI-re le kell, ha ne adj isten intenzív osztályra kerülsz, kötelező levenni minden ékszert. Műtétnél sem lehet rajtad. Minek ilyen hülyeségeket megfogadni, hogy soha nem veszed le?

2020. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a gyerek is úton van már😃 vagy ha nem most, pár hónap múlva gondolom felelőtlenül sikerül összehozni. Légyszi sötétbőrűek ne szaporodjatok!
2020. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Ugyebár aki otthonban nevelkedik, ha betölti a 18at kb szevasz van. Ilyenkor azért szoktak megházasodni, hogy legyen egy fix hozzátartozó. Nekem is van ilyen ismerősöm, nem kell emiatt gúnyolódni.

Az már más dolog, hogy nem kéne hisztizni amiatt hogy leveszed-e pár percre a gyűrűt..

2020. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
A párodnak igaza van, ha ez neked és neki fontos, akkor ehhez kell tartani magad, nem mások véleménye a fontos, hanem az amit te és ő tartotok fontosnak. Sok itt a hülye, akinek semmi sem fontos én a helyedben boldog lennék ha olyan párom lenne akinek az ilyen "apróságok" ennyire fontosak. Becsüld meg, mert ez azt jelenti tényleg szeret, nem csak felületesen érdekled mint a többséget a másik!
2020. jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!