Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek rosszul fogom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul fogom fel a házasság kérdését?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat töprengek azon, hogy bár tudom az élet nem igazságos - de nem tudom túltenni magam, hogy vannak ismerőseim, akik megcsalják a vőlegényüket, úgy beszélnek velük, mint a kutyával s mégis eljegyezték őket és elveszik őket feleségül. Nekem gyerekkorom óta vágyam, hogy egyszer férjhez menjek, s hogy majd megtapasztaljam, milyen egy gyermeket felnevelni. Sajnos még nem találtam meg ehhez a megfelelő embert, de ami még rosszabb, hogy akikkel eddig kapcsolatban voltam, sosem terveztek velem esküvőt, gyereket. Nagyon fáj, hogy senkit nem csaltam meg, nem vertem át, gondoskodtam róluk, a csaladjukhoindig tisztelettel viszonyultam a szexben is igyekszem mindig teljesíteni...és én mégis kevés vagyok ahhoz, hogy a párom elégnek tartson ahhoz, hogy megtiszteljen legalább annak a gondolatával, hogy élete párjának tart és egy életre velem tervez, tőlem szeretne gyereket. A sírás folytogatja a torkom. Miért vagyok kevés ahhoz, hogy valaki egy életet legalább meg akarjon próbálni velem leélni? Sokan bókolnak a külsőm miatt, tudom, hogy nem vagyok csúnya sem. Illedelmes vagyok, segítőkész...bár vannak hibáim, de más embereknek is vannak ilyen jellegű hibáik, mégis megkapták ezt az élettől. Tudom, nem kívánságműsor, s el kell fogadni, hogy valószínűleg sosem leszek feleség, sem édesanya, de attól még fáj. Van valaki így?
2020. jan. 13. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Azért ne állítsd be úgy a dolgot, mintha a világ legáltalánosabb jelensége lenne, hogy a vőlegényt sértegető és megcsaló nőket jegyzik el. Neked épp ez szúrt szemet, a környezetedben mondjuk láttál 2 ilyet és máris általánosnak és jellemzőnek gondolod. Ezt rosszul fogod fel.

A társkeresés meg... Ez alapján esélyes, hogy folyamatosan máshoz hasonlítgatod a dolgokat. Mi lenne, ha nem ezt tennél, hanem tényleg valami olyan srácot választanál, aki a párod lenne? Nem biztos, hogy kirakatba illő, nem biztos, hogy a barátnőid nézegetnék, de legalább családalapításra és szeretetre jó lenne.

És fordítsuk meg a dolgot: Simán lehet, hogy van olyan srác, aki most éppen azon pörög, hogy próbálkozott nálad, gyereket akarna veled, családot, de lekoptattad, mert igazából nem is ilyen férfira vágysz és folyamatosan másokhoz hasonlítgatod az életed.

2020. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Remélem most jól kisírtad magad. Az önsajnáltatással nem mész semmire.

Akikkel ismerkedsz fel szoktad nekik tenni azt a kérdést, hogy a jövőjüket házasként képzelik-e el?

Nem tudom, hogy te milyen vagy, és hogy azok milyenek, akikkel ismerkedsz, de mind a két fél hibás, ha nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk.

2020. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Amit leirtál abbol ugy tünik, hogy te vagy minden komoly kapcsolatra vágyo férfi álma. (Mondjuk a korodat nem emlitetted.) Juj, de kiváncsi vagyok, hogy mit NEM??? irtál le:-)?
2020. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Jogos amit 2-es írt.


Ezt azért nem árt majd tisztázni úgy kb az elején, nem az első randin de utána már igen, hogy neked élet halál kérdése a házasság és a gyerek pár év után.


Mert ez nem mindenkinek létszükség ahhoz, hogy egy életet leéljen a társával.

2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az építő jellegű válaszokat köszönöm! Egyébként egy-két hónap után mindegyik páromnak elmondtam, hogy hogy tervezem az életem és mindegyik állította, hogy ők is ezt akarják pár év múlva, majd kb egy év után közölték, hogy csak azért mondták, mert nem is igazán így gondolták, talán majd egyszer...de azért mondták, mert tudták, hogy én csak így maradnék velük. Nem érdekelte őket, hogy megy az időm. Egyébként mindig megfontolom, ha kapcsolatba kerülök valakivel. Ez alatt azt értem, hogy teljes erővel próbálom kiszűrni, ha valaki csak szexre akar menni, vagy komolytalan. A külső nem elsődleges szempont, csak legyen valamennyi kémia, fogjon meg benne valami. Voltam együtt már olyan férfivel, hogy mindenki elcsodálkozott, hogy mi összejöttünk. Na ez a férfi dobott ki egyik napról a másikra, miszerint akkor úgy gondolta, most meg máshogy, csókolom.
2020. jan. 13. 12:36
 6/24 anonim ***** válasza:
Szóval mindent jól csinálsz és mégsem jön össze a dolog?
2020. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy hibáztam és vannak hibáim is, de szerintem jó felesége lennék egy szerető férjnek és egyszerűen nem értem, mit tudok ilyen szinten rosszul csinálni, vagy hogy tudom ennyire elrontani.
2020. jan. 13. 12:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg szűz srác van, aki véleménye szerint hozzád hasonlóan jó férj lenne. Miért nem próbálkozol akkor velük? Azt úgysem fogadod el, ha leírjuk pár hibád.
2020. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy nincsenek véletlenek.

És igen az életben kellenek a kudarcok is ahhoz hogy megtaláld hol és mit hibáztál, legközelebb azt ne kövesd el és legközelebb helyesen cseledekj.

Nem vagyok a múlton való rágódas híve de egyrészt azt gondolom nem árt néha-néha visszanézni és elmerengeni mit tettél rosszul, mit kéne máshogy csinálni. Utólag persze mindig okosabb az ember de legalább legközelebb nem követnéd el ugyanazokat.

Másrészt te baromira rágörcsölsz...nem szabad!

Illetve csak azt látod ezekben a kapcsolatokban hogy az összes házasság, lánykérés..de arra nem gondolsz hogy egyrészt belül az egész egy szenny? Arra hogy lehet a férj is félrekefél csak ad a látszatra? Arra hogy lehet ők is elválnak 3-5-10 éven belül? Arra hogy egynilyen ember aki megcsalja elvileg élete párjá mekkora egy nulla? Te csak a mázat látod, csak azt akarod észrevennk. Szívesebben élnél egy halott kapcsolatban?

Igen, az élet nem mindig igazságos. Más nőknek zabálás és nulla sport mellett van jó alakja, én meg keményen megdolgozom érte az edzőteremben és azzal hogy diétázom. Ketszer is megfonzolom hogy egyek-e egy szelet pizzát azért hogy jól nézzek ki. Mert nem ezt dobta a gép.

Viszont mindig is jó anyagi körülmények között éltem, a családom tud/tudott támogatni, más meg összekínlódta a zsebpénzt is.

Nem, az élet sajnos nem igazságos, de látos ezeknek a nőknek meg van mindenük a parjukban lehet megsem tudják ertékelni.

Ezért ha majd neked is eljön a megfelelő ember, remélhetőleg te fogod tudni értékelni.

2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Ébresztő királylány! Nincsenek már tündérmesék, hogy életed végéig tartson egy kapcsolat. De te csak rinyálsz itt, hogy másoknak bezzeg összejön. Igazából a picsogáson kívül semmit nem írtál. Sem azt, hogy mennyi idős vagy, milyen kapcsolataid voltak, meddig tartottak, miért lett vége. Nem írsz arról, hogy mit teszel azért, hogy kapcsolatod legyen. Csak belefulladsz az önsajnálatba egy gyerekkori ábránd miatt.
2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!