Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai lenne az eljegyzés? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne az eljegyzés? Én 15 éves vagyok ő pedig 19 és több mint fél éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Őszintén szólva igencsak. Ettől függetlenül vehettek gyűrűt szerelmetek bizonyítékaként egymásnak.
2009. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
99%
ajjjjajj, persze h korai...biztos sokan mondták már, de még nagyon fiatal vagy...még ráértek
2009. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha roma vagy, akkor nem, ha magyar, akkor milyen kérdés ez? Körülnéztél már a világban, mikor házasodnak az emberek általában? Semmi célod az életben? Tanulás? Nem szeretnél valami normális munkát mikor felnősz? Inkább ezzel kéne foglalkoznod, és pasizzál nyugodtan kötöttségek nélkül. Vegyen neked a barátod ajándékba egy szép gyűrűt, de teljesen felesleges eljegyzéssel, meg hasonlókkal foglalkoznod. Lehet, hogy sokáig együtt maradtok, de gondolj bele, ha annyi idős leszel mint most anyukád, akkor már hány éve lesztek együtt? :) Előfordulhat, de kevés rá az esély. Adj lehetőséget más pasiknak is, ne kösd le magadat ilyen fiatalon. 30 évesen is fiatal leszel még, és nem kell, hogy 15 éves kapcsolatban legyél akkorra. Lehet, hogy te hallottál már ilyenről, és még nem, de nem is túl jó. Én is 22 évesen szakítottam azzal a barátommal, akivel 14 éves korom óta jártam. Egy pillanatra sem bántam meg, utánna kezdődött csak az igazi életem, pedig szerettem a fiút, de az egy másfajta érzés volt, mint amik utánna következtek!:) Nevetni fogsz pár év múlva a mostani önmagadon, ez biztos:)
2009. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Egy kis gyűrűt vehettek, az összetartozás jeléért, de komoly eljegyzésre még ne gondoljatok, pár év, és nagyon szép alkalmat lehet rá találni(ballagásod, szülinapod....stb.)!
2009. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

"és több mint fél éve vagyunk együtt." :DDD Ezt ugy irtad, mintha a fél év már rekordnak számítana.


Igen, korai lenne. Ha roma vagy, akkor meg szinte elkéstél.

2009. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó válasz, utolsó mondatán jót nevettem.

"ha roma vagy már elkéstél"

Igen ha roma vagy, akkor már gyereknek is kéne, max 2-nek, de minimum 1-nek.De ha magyar vagy, akkor eszednek kéne lenni. Ami ugy látom nincs most meg.

2009. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

csatlakozom az e löttem szólókhoz. nagyon-nagyon korai még az eljegyzés.nehoyg lekösstétek már magatokat.

ez a fél év olyan nagy idö?majd késöbb meglátod,hoyg eza a kis idö valoban mennyire kis idö.


pár év mulva amikor mára sokadik pasidoon lezsel tul,és eszedbe jut a mostani kérdésed jót nevetsz magadon.

nekem is ennyi idösen jött az elsö nagy szerelem....3 évig tartott,de eszünkbe sem jutott eljegyezni egymást.és jol tettük.

2009. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem még nagyon korai lenne. Igaz nem írtad, de gondolom az első igazi nagy szerelem. Ha rám hallgatsz, én már kicsit idősebb vagyok, azt tanácsolnám, hogy amíg teheted és fiatal vagy ismerkedj másokkal is, és ne kösd le magad nagyon hamar. Ha szeretitek egymást még 3 - 4 év múlva is, akkor már jöhet az eljegyzés.
2009. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korodból ítélve mondom a választ.

Fél év még semmi. Fél év után még 20-30 éves embernek sem ajánlanám az eljegyzést. Tudod, miért? Mert fél év még rohadtul nem elég arra, hogy kiderüljön minden olyan tulajdonság a párodban, vagy valami gixer a kapcsolatotokban, ami miatt esetleg meggondolnád magad, vagy ami kihatással lehet a további életetekre.

Én is fél éve vagyok együtt a párommal, és csak most kezdem látni azokat a dolgait, amik nekem nem szimpatikusak. Persze ez még nem jelenti rögtön azt, hogy szakítani akarnék vele, mert nem tudom ezekkel együtt elfogadni, de a kapcsolatunk elején egyáltalán nem gondoltam volna róla, hogy ő ilyen is lehet.

Szóval én azt mondom, hogy egy eljegyzés nagyon nagy lépés, az már bizonyos elkötelezettség, és fél év még nem elég arra, hogy ilyen szinten megismerd.

Hány olyan esetről lehet hallani, hogy egy nő évek után tud meg valamit a már férjéről (!), amit előtte elképzelni se tudott volna...

Hidd el, sok mindent fogtok még átélni, százszor átértékelődhetnek benned a dolgok.

Szerintem még korai volna az eljegyzés. A szerelmeteket fejezzétek ki valahogy másképp egymásnak.

2009. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Neked inkább a tanulásra kellene koncentrálnod nem az eljegyzésedre! Arra még ráérnél 10 év múlva is.
2009. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!