Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy pasi már elmúlt 31, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi már elmúlt 31, és 6-7 éve vannak együtt, szerintetek jlent valamit, ha még mindig nem volt eljegyzés? (És szóba se nagyon került. A lány 25. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 11:53
1 2 3
 1/22 d,jpt L ***** válasza:
84%
Jent, azt, hogy nem akarja eljegyezni.
2010. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem jelent szerintem.

Ezeregy oka lehet amiért még nem jegyzett el. Az is lehet, hogy neki nem számitana se a lagzi se semmi.

2010. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Persze úgyis sokan azt fogják irni, hogy nem szeret meg bla bla..Innen tuti, hogy nem fogod megkapni a választ..esetleg csak mérgelődni fogsz.
2010. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenki egyforma, de nekem fontos lenne, hogy elkötelezze magát ilyen módon is. Ha valaki nagyon halogatja az esküvőt, sokszor az az oka, hogy nem biztos benne, hogy ő az igazi.
2010. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg jelent. saját tapasztalat. 7évig voltam együtt az exemmel, 26 volt mikor elkezdtünk járni 33 mikor szakítottunk. szóba sem került eljegyzés és házasság. még az összeköltözést sem akarta. meguntam ezt az egész bizonytalanságot, na meg gondok is voltak szóval szakítottunk. mostani párommal már 1 év után tervezzük a házasságot és gyerekeket. szerintem 30 felett ha valaki már több éve együttvan valakivel és még csak szóba sem került ez a dolog akkor abból nem is lesz semmi.
2010. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nővéremről van szó.

Egyébként anyagi okai nincenek, a srác jól keres. Nem mondom, hogy megérett az pl. apaságra, de azért egy eljegyzés vagy valami szerintem már kellett volna . Nem ?


Főleg hogy tesóm nagyon oda van érte.

Sajnos volt egy eset, hogy a fiú szerelmes lett másba régebben. Bevallotta (persze nem szó szerint, csak tesómnak feltűnt, hogy megváltozott kicsit). De nem volt azzal a lánnyal semmi. Amúgy jófej a srác.


Szóval nem tudom, mit gondoljak.


Szerintetek ?

2010. aug. 23. 12:14
 7/22 A kérdező kommentje:

12.05 - ös :

Az ezeregy okot mire érted például ?


Amúgy egyvalami aggaszt a lelkem mélyén : attól tartok, hogy azért -is- van a tesómmal most is, mert azóta nem jött új lány a képbe. De mi van, ha 2-3 év múlva jön ? Lehet, hogy másodjára már nem választaná a biztosat az idegennel szemben.

Bár tesóm oylan fiatal, hogy szerintem ő is csak lesz még szerelmes másokba.

2010. aug. 23. 12:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti, hogy jól elvan a langyos vízben. Nem igérget, legalább nem kell betartani. Inkább te mérlegeld, mennyi időt töltesz még vele így. Elszalad a fiatalságod. Úgy tűnik, nem ő lesz az, aki segít álmaid megvalósításában.
2010. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ezeregy okot: Ez attól is függ, hogy hogyan egyeznek.

Okok amiért nem akar eljegyzést: igy is boldog a pasi (férfiak átlagban nincsenek oda a lagzi+eljegyzésért), még nem akar házasodni, mert aztán lehet, hogy még nem akar gyermeket, ezért inkább nem foglalkozik az eljegyzés/házasság témával. De azért irtam, h ezeregy lehet, mivel nem tudod, hogy mi a véleménye a házasságról.Pl. a szülei miatt is lehet h nem akar, mivel lehet h elváltak..stb..

De persze ahogyan te is irtad, hogy már egyszer "szerelmes" volt egy másik lányba is..Nem tudom nah..Lehet h csak kihasználja a tesódat. Te hogy látod? Boldog a kapcsolatuk?

2010. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól érzed,jelent valamit!Ha azért nem kérte volna még meg tesód kezét,mert házasságellenes lenne,szerintem már akkor is bőven szóba került volna az eljegyzés... pont azért,h tisztázza a lánnyal,h neki nem számít a papír,stb és ne számítson romantikus lánykérésre,ne álmodozzon az esküvőről. Ez a kapcsolat kényelmes a pasinak:a lány "oda van érte" viszont nincs elkötelezve,így ha jönne megint vki,de most azt a nőt választaná,könnyebb lenne lezárni egy kapcsolatot,mint egy házasságot...
2010. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!