Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 hónap után eljegyzés szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után eljegyzés szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást. Esküvőt jövőre tervezzük.
2020. jan. 28. 08:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Ha eljegyzés után még együtt éltek min 6 hónapot akkor szerintem rendben van.

41F

2020. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha amugy ismeritek egymást 5 éve talán még elmegy. De ha nem akkor semmiképp. Minimum másfél év ebböl fél év összeköltözve.
2020. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Fent kell tartani a 60%-os válási stratégiát.
2020. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Eljegyzéssel nincs semmi baj, de esküvőt addig ne amíg nem éltetek együtt 1-1.5 évet. Persze ez csak az én álláspontom
2020. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez még csak a rózsaszín köd.
2020. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Hallottam én is olyat, hogy valakinek ez bejött. Én viszont egy év kapcsolat és fél év együttélés után is hozzá akartam menni az exemhez, mire kiderült, hogy az ő aztán még egy tartós szexkapcsolatra sem áll igazán készen, mert alapvető dolgokkal sincs tisztában, pl. arról, hogy ha van valami probléma, arról beszélni kellene egyáltalán. Sajnos elvakított a rózsaszín köd, és későn jöttem rá ezekre a dolgokra. Úgyhogy érdemes azért időt adni a dolognak, vagy végiggondolni, hogy vajon tényleg mindent meg tudtok beszélni, stb., vagy van olyan dolog, amire most még ráfogod, hogy nem is zavar annyira, mert közben annyira rendes más szempontból, de visszatérő és később lehet belőle nagyobb baj, akkor azon érdemes elgondolkozni. Mondjuk egy esküvőszervezés közben úgyis előjönnek ezek a dolgok, hogy hogyan kezelitek a konfliktusokat pl., úgyhogy ebből is sok minden kiderülhet majd.
2020. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

2 olyan példát tudok, ahol működött így is, eljegyzés után 1 évre volt esküvő. Az egyik házaspárnak már huszonéves gyerekei vannak, a másik pár 2 gyerekes és 4 éve házas. Eddig működik.. Őket jobban ismerem, mielőtt összejöttek volna már vagy 4-5 éve ismerték egymást, ráadásul egy közös baráti társaságban voltak, rendszeresen találkoztak, beszélgettek. Azért ez így kicsit más, mintha 2 hónapja ismered...

Persze, csomó olyan van, ahol meggondolatlanság.

2020. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%

Ti érzitek. Nàlunk 2,5 hónap utàn volt. Az esküvő 1,5 év utàn.

10 éve vagyunk együtt, boldogok, semmit nem csinàlnànk màsképp.😊

2020. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azóta már együtt sincsenek. Nyilván a sok szidalmazó hozzászólásra írt volna valamit (csakazértis), ha olyan fain lett volna minden a későbbiekben. Ebben az esetben a csend mindent elárult.

Hát ennyire lehet komolyan venni egy eljegyzést 1-2 hónap ismeretség után. Gondolom a pasi nagyon sietett, mert elmúlt 30, vagy valami ilyesmi, aztán rájött, hogy mégsem annyira öreg, hogy az első nőt elvegye, aki szembe jön vele a 30. születésnapja után...

2022. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!