Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgytársaim, volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, volt már valaki hasonló helyzetben? (Lebukás)

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos párom lebukott, meg szeretné kérni a kezem. Én viszont tartok attól hogy így hogy megtudtam már nem fog akkora meglepetést okozni. Volt már más is ebben a helyzetben? Mesélnétek hogy mégis milyen volt a lanykeres úgy hogy ti már tudtátok előre?

2020. febr. 12. 08:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
34%

"...utólag ki derült hogy amikor a kérdést írtam jól éreztem mert akkor már gyűrűket nézegetett..."

10-ből 9 pozitív válasznál full ugyan ez a sztori. Milyen romantikus! Évekig eszébe sem jutott, erre pont a kérdés kiírásának időpontjában nézegette (vagy vette meg) gyűrűt. Mmmmm... Micsoda telepátia 😂😂😂😂😂

2022. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Kedves 31es

Mi van ha így történt? Téged ez ennyire zavar? Mint ahogy korábban írtam, többször beszéltünk már az eljegyzésről. Nem egy hirtelen gondolat volt így jogosan szamithattam is rá. Szóval nem igaz hogy évekig nem is gondolt rá. Örülök mondjuk hogy ennyi szabadidővel rendelkezel hogy ilyen szuper következtetéseket le tudsz vonni hogy 10bol 9 ilyen 😅 jó sok kérdést olvashatsz.

Szívből kívánom hogy te is részese legyél egy ilyen boldog pillanatnak és hogy legalább egy csepp kedvesség szoruljon beléd 😉 igazán rád fér!

2022. jún. 29. 14:03
 33/36 anonim ***** válasza:
44%
Köszönöm jókívánságodat, bőven túl vagyunk rajta, nem ettől függ a boldogság. Ha te, vagy bárki csak ebben látja, ott valami probléma van. Nem erről beszéltem. Csak évekig semmit sem válaszolsz, majd valaki leolt és azonnal "dede elvett képzeld elvett". Ühhüm. Mindegy is igaz-e, legalább valamit ideböfögtél végre. Köszönjük!
2022. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Jómagam sem azt mondtam hogy ettől függ a boldogság csupán azt hogy egy boldog pillanat volt. De örülök hogy te is át élted.

Azt viszont rendkívül sajnálom hogy ilyen rosszindulatú vagy és bele látsz ebbe olyat ami nem igaz. Nem is magyarázom neked tovább mert úgy látom nincs is értelme több időt rád áldozni, gondolj amit csak szeretnél. És javasolnám hogy a továbbiakban az ilyen "ideböfögéseket" amiknek semmi segítő szándéka nincs mellőzd mert szerintem nem csak én de mások sem kíváncsiak a negativitásodra.

2022. jún. 29. 15:00
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rosszindulatú, csak mert az erre adott reakcióm alapján úgy tűnt. Ha tényleg megkért és el is vett, szívből gratulálok! Ha nem, azért vagyok mérges, mert egy hasonló kérdes alatt hasonló válasz volt évek után, majd valaki beírta, hogy nem igaz, neki megírta a kérdező üzenetben, csak nem akart beégni. Ezzel csak az a baj, hogy szerintem a gyakorikerdesek oldal arra (is) van, hogy az emberek más sztorijából is okulhassanak, tanulságosak az évek után adott válaszok - mint pl. sokan hiába várnak évek óta a gyűrűre, nem kapják meg, ergo nem érdemes várni, mert elszállnak az évek és mondjuk egy nőnek emiatt már nem lehet gyereke. Érted mit akarok mondani? Nekem barátnőm majdnem öngyilkos lett a téma miatt (lánykéres/hazasság/család téma miatt. Most nem írnám le a teljes sztorit, mindegy is.). A lényeg, hogy káros a jót mutatni/hazudni, ha az nem úgy van... Ennyi volt a problémám (amikor azt hittem kamuzol).
2022. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Ez esetben elnézést kérek csak bántó volt számomra a válaszod. Valóban megkért és későbbre tervezzük az esküvőt. Ennek legfőképpen anyagi oka van, ezt is nagyon szívesen elmondom. Jelenleg vannak más dolgok amik prioritást élveznek és azok sem kerülnek kevesebbe.

Annak meg nagyon egyszerű oka van hogy sokáig nem válaszoltam, lényegében annyi hogy nem léptem be ide és bevallom meg is feledkeztem erről a kérdésről. Viszont most fel tettem más témában egy újabb kérdést és láttam a jelzést hogy erre is érkeztek még válaszok. Valószínűleg most egy két napig még figyelni fogom a feltett kérdéseim aztán a következőig ismét el tűnök 😅

Egy szó mint száz köszönöm a gratulációd és bocsánat ha bunkó voltam.

2022. jún. 29. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!