Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgytársaim, volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, volt már valaki hasonló helyzetben? (Lebukás)

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos párom lebukott, meg szeretné kérni a kezem. Én viszont tartok attól hogy így hogy megtudtam már nem fog akkora meglepetést okozni. Volt már más is ebben a helyzetben? Mesélnétek hogy mégis milyen volt a lanykeres úgy hogy ti már tudtátok előre?

2020. febr. 12. 08:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Kedves "utolsó" szívből sajnálom hogy nem nyerte el a tetszésed a személyiségem, ahhoz pedig nincs sok jogod hogy bárki más párjáról ilyen megjegyzést tegyél, ha nem tetszik hogy van aki érzelmesebb és a párja ezt is szereti benne akkor lehet tovább görgetni és nem kell válaszolni. Nem a véleményedet kértem ki a kapcsolatomról. És mint azt írtam is beszéltünk eljegyzesrol és esküvőről sőt még gyerekről is. Mindketten szeretnék ezeket már jó ideje. Viszont abban egyet értettünk és megegyeztünk hogy akkor történjen meg mindez ha már az anyagiak engedik másrészt pedig mindketten szerettük volna ha ez egy meglepetésként ér. Nem táblázzuk be a kapcsolatunkat, szeretjük a spontaneitást és a meglepetéseket is. Mi ilyenek vagyunk. Fiatalok.
2020. febr. 13. 21:02
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Szép és nagyon klassz, hogy így élitek meg és hogy fiatalon is ilyen előrelátóan gondolkotok. Sok boldogságot hozzá!
2020. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, eljegyzett a nagy Valentin napon? (Mily eredeti lenne...)
2020. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem. Meg volt beszélve hogy ha lehet semmilyen ünnep ne essen arra a napra amikor úgy dönt megkéri a kezem. Nem szeretünk "sorban állni" és inkább kimaradunk a nagy Valentin napi meg karácsonyi eljegyzésekből :D de már nagyon várom 😊
2020. febr. 14. 23:19
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rosszindulatú emberek vannak... a válaszomat is már csak félve merem leírni :D


Sajnos én is tudom, hogy idén nyáron kéri meg a kezem. Szeretem őt tiszta szívemből, és tudom, hogy ő is engem, de egyszerűen képtelen titokban tartani a meglepetéseket :D elmondta, hogy számára a nyaraláson lenne az igazi az eljegyzés, meg a gyűrűt is ketten néztük ki. Már az egész család a vőlegényemnek tekinti őt, mert az esküvőt is tervezgetjük. Sokszor gondolok arra, hogy jobb lett volna, ha nem tudok semmit, hanem meglepetés lenne az egész, de ha eszembe jut, milyen szerencsém van, hogy megtaláltuk egymást, és elfogadom, hogy ő meg a titkok két különböző dolog... :)

2020. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem akik évek óta együtt vannak, ismerik egymást és tudják, hogy a közös rövidtávú célok között szerepel az esküvő, az brutál hülye, ha nem számít a lánykérésre már bocsánat. Gondolom te is számítottál, tudtad, hogy hamarosan eljön az idő, csak kaptál egy megerősítést. Nem kell ezt annyira túlstresszelni.

Mi a megbeszélős oldalt képviseltük, nem volt tipikus meglepetéses lánykérés és ez számomra így volt tökéletes. Majdnem ezzel egy időben volt a baráti társaságban egy romantikus meglepetéses. Miután áradozott fél órát a hölgy, hogy mennyire nem számított rá, el kellett mennem friss levegőt szívni. Egy ember, akivel a közös hitelünkkel terhelt közös lakásunkban élünk évek óta boldogan és terveztük, hogy hamarosan szeretnénk összeházasodni, megkérte a kezem. Nahát, micsoda tündérmesés meglepi, sosem gondoltam volna... :D Attól a sztorizástól engem a hideg kivert.

Ne haragudjatok, tudom hogy én vagyok a hangulatromboló, de tényleg teljesen más a gondolkozásom ebben. Legyen az közös elhatározás, vagy lánykérés, egyáltalán nem a körítés a lényeg, hanem a cél, ami felé haladtok. Annyi minden vár még rátok és ez olyan apró dolog lesz már sok év távlatából. Sokkal fontosabb mérföldköveitek és akadályaitok lesznek, most csak örüljetek egymásnak (és ne a körítésnek) bármi is történjék és bárhogy. :)

2020. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, de azzal értek egyet, aki szeri t túlzásban vagytok.

Ez nem meglepetés, ez egy komoly, felelősségteljes döntés.

Elotte go dolom megbeszéltétek, hogy ez a terv, ez lesz, osszeházasodtok, közös jövőt terbeztek, innen már csak villogás meg instagram pózolás az egész.

Amugy, nálunk is várható volt a lánykérés, beszéltünk jövőről, gyerekekről, megis amikor eljött a pillanat, ugy meglepődtem, azt se tudom azóta sem, mit kerdezett konkrétan. Engedd el, majd eljön az is.

2020. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látszik nagyban különbözök sokatoktól, ettől még úgy gondolom nem kellene rosszindulatú megjegyzést tenni. A kérdésem szeretném lezárni. És mostmár csak várom hogy meglepjen életem szerelme. 😊😉
2020. febr. 19. 11:59
 19/36 A kérdező kommentje:
Illetve néhányotoknak javasolnám hogy legközelebb, másnak a KÉRDÉSÉRE válaszoljon ha lehet és tanuljon szövegértést.
2020. febr. 19. 12:03
 20/36 anonim ***** válasza:

Természetesen nem vettem magamra, remekül értelmezek szöveget. Legalább is az én értelmezésem szerint a "sírva rogyok össze" egy dolgot jelent. Egészségedre.


Mielőbbi lánykérést kívánok, teljesüljön az álmod!!

2020. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!