Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgytársaim, volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, volt már valaki hasonló helyzetben? (Lebukás)

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos párom lebukott, meg szeretné kérni a kezem. Én viszont tartok attól hogy így hogy megtudtam már nem fog akkora meglepetést okozni. Volt már más is ebben a helyzetben? Mesélnétek hogy mégis milyen volt a lanykeres úgy hogy ti már tudtátok előre?

2020. febr. 12. 08:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Jelezd ha megkert:)
2020. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
A párom megkérte a kezem viszont nem volt nála gyűrű csak annyira ideges volt hogy muszáj volt megkérdeznie idő előtt. Én nem izgultam utána és kellő mennyiségű törődéssel és gyengédséggel biztosítottam hogy neki se kell mert szeretem, akkor is ha balról fúj a szél, akkor is ha ideges, akkor is ha bénázik valamiben stb. Csak nyugtasd meg, biztosítsd hogy mellette vagy mindenben és nem lesz baj. Amúgy gratulálok csajszi nagyon boldog közös jövőt kívánok nektek 😀
2020. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
68%
Jelezd, ha megkért.
2020. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%
Várjuk a visszajelzést, hogy mi történt/történik!!!
2020. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Sziaaa:) Jaj ugyanezt éreztem pár nappal ezelőtt.

Képzeld el, hogy 2 éve vagyunk együtt a barátom egyszer csak reggel olyan vidáman pattant ki az ágyból kinézett milyen jó idő van és szinte ugrált örömében, nagyon cuki volt. Kijelentette ma kirándulunk! Mi ha megyünk vhova mindig tervezett, tehát előtte megbeszéljük, úgyhogy számomra, már ez a titkolózás is fura volt. Láttam, hogy ő hogy kicsípi magát, sok parfüm, szép ruha, óra minden..

Hú mondom lehet ez lesz a nagy nap????


(Tudni kell hogy éreztem hogy a nyáron vagy jövőre fogja, mert amúgy 2 éve együtt vagyunk és már az első perctől mondogatja, hogy azt szeretné, hogy én legyek majd a felesége egyszer)


Aztán útközben kitaláltam hova megyünk. Elárulta, hogy azt tervezi ma mindenhova elvisz ahol jártunk mikor ismerkedtünk. Mindössze kb. 5 helyen jártunk randik során. Fú jó sokat utaztunk, mert elég messzi helyek. Közben volt hogy esett az eső és idegeskedett hogy jaj ez nem jó hogy esik és én meg nyugtattam, hogy ezzel nincs semmi baj:)

Aztán éreztem magamba nagyon, hogy ez arra megy ki, hogy a végén meg fog kérni szerintem. Tudtam, hogy mi lesz a 'célállomás', hiszen ott kérdezte meg h lennék-e a bnője:)

Úgyhogy amúgy izgultam, fura volt kicsit nekem és ideges is voltam ahogy közeledtünk a helyszínekhez. Kicsit tényleg olyan volt mint mikor randiztunk és félénkké is váltam. Féltem tényleg magától az egész helyzettől. Még is azért nagy álmom volt ez, sokat ábrándoztam róla.

Majd szegénykém nem tudott odavinni, ahova akart hisz sokan voltak ott, így egy csomó ideig még körözött velem én ekkor már gondoltam, hogy ez miatt teszi!

Aztán egyszer csak eltűntek pont a környékről a járókelők és hirtelen olyan volt mintha egy másik dimenzióba kerültünk volna:)))

Megfogta mindkét kezemet, beszélt hozzám, elmondta mennyire szeret. Majd elővette a táskáját és elkezdett kotorni belőle. Nem merte a nacijába tenni, mert ha az ölébe ülök ne hogy érezzem esetleg..

Aztán én már el sírtam magam rögtön mikor láttam, hogy túrkál.

Hiába tudtam, szinte maximálisan biztos voltam benne, még is annyira nagyon meghatott az egész:)))

Sírtam borzasztóan sírtam!!

Nem jött ki hang a torkomon, aztán egy nagyon eltorzult igent sikerült kimondanom a sírástól:)és még utána is nem jutottam szóhoz.


Pedig őszintén én is rengeteget agyaltam ezen, hogy vajon fogok -e sirni, mert nem vagyok valami sírós, de párom mondta már párszor h örülne neki, ha sírnék, mert akkor tudja hogy meghatódom és h az a boldogság jele:)

2020. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%
Itt milyen boldog sztorikat ír mindenki, én meg a kutyának sem kellek.
2020. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%
#26! Ne aggódj, szerintem a kérdező is nagyon benézett valamit, mert azóta sem írt :DDDDDDD Megszámlálhatatlan ilyet olvastam már itt. Ellenben ezzel a kérdezővel sokan őszinték és pár hónap/év múlva újra írnak, hogy pl végül semmi sem lett belőle (okulásnak/tanúlságnak). Hálistennek pár kérdező elég jófej. Sokak szerintem azért sem írnak, mert ciki nekik - bár mondjuk nem értem mit kell rajta szégyellni, hiszen úgyis anonim.
2022. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerencsére nem néztem be! 😁 Valóban meg kérte a kezem októberben és így utólag ki derült hogy amikor a kérdést írtam jól éreztem mert akkor már gyűrűket nézegetett de végül mégis várt kicsit vele. Nagy volt az öröm! Hirtelen azt is elfelejtettem hogy a "hozzám jössz?" kérdésre felelnem kellene 😅 a nagy izgalomban pedig párom szerint sem úgy sikerült ahogyan azt ő tervezte de így volt tökéletes!
2022. jún. 29. 13:37
 29/36 A kérdező kommentje:

Az őszinteségem pedig nem volt illő megkérdőjelezni így ismeretlenül de semmi gond. Nincs harag. Tény hogy nem válaszoltam hosszú ideje dehat ez azthiszem nincs határidőhöz kötve.

Szép napot és boldogságot mindenkinek!

2022. jún. 29. 13:41
 30/36 anonim ***** válasza:
34%
Aha...
2022. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!