Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 33 eves ferfiak, ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 eves ferfiak, ti meddig varnatok eljegyzesig?

Figyelt kérdés
A kapcsolat suru es intenziv, heti 4-6 alkalommal vagyunk egyutt.
2020. febr. 28. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4-6 alkalom a szexet vagy a találkozókat jelenti? Ha utóbbit, akkor szerintem ne várd, hogy egy olyan ember eljegyezzen, aki még az otthonába sem engedett be úgy igazán
2020. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
33 évesen nem húznám sokáig az időt.
2020. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Első körben költözzetek össze legalább fél, de inkább egy évre. Utána jöhet az eljegyzés.
2020. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Randit értem ez alatt. Hétvégéket együtt töltjük. Én eljegyzésig nem költözök össze vele. Ezt ő is tudja és nincs ellenére.
2020. febr. 28. 15:49
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Jesszus...

NEM ISMERED ha nem éltél vele együtt. Hatalmas hülyeség és nagyon nagyon felelőtlen döntés így egyáltalán csak gondolni is az esküvőre. Nagyon nagyon kevés hétvégente összejárogatni. 180 fokos fordulat ahhot képest ha valóban együtt éltek és együtt kell mindent megoldanotok, bejönnek a pénzügyek, a házimunka, az összezártság stb. Senkit nem fogsz úgy megismerni ha 1-2 órát meg a hétvégét együtt töltitek. Amíg nincs meg a közös, önálló élet felelőssége addig ez csak járogatás. Legalább 2-3 évet együtt kell ahhoz élni, hogy megismerd és lássátok, hogy tudtok-e azonos irányba fejlődni és nincsenek összeférhetetlenségek.

2020. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Normális ember nem kéri meg annak a kezét (és nem is mond igent olyannak), aki nem lakott vele.
2020. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Az én férjem 34 volt, mikor megkért. 3 év együttélés után. Megkérdeztem most, nem jegyzett volna el egy nőt, akivel csak randizgat. Szerinte a te pasid nem is akar elvenni, azért bólintott rá, hogy majd eljegyzés után költözz, mert így legalább sose kell veled komolyan tervezni.

Ha meg mégse így van, akkor mi úgyse tudjuk megmondani, hogy egy ilyen kapcsolatból mikor lesz eljegyzés.

2020. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy kell érteni, hogy heti 4-6 alkalommal találkoztok, majd írod, hogy a hétvégéket töltitek együtt? Találkoztok szombat délelőtt, mindenki hazamegy ebédelni, aztán délután újra találkoztok, és akkor az már 2 találkozásnak számít?
2020. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
O vasarnaptol szerdaig dolgozik. Kedd, csutortok, pentek, es a szombatot egyutt toltjuk, es a tobbi napon is talalkozunk van hogy hetfon vagy szerdan, van hogy vasarnap minka utan varom a munkabol. En hetfotol pentekig dolgozom 8-6ig szoval mire haza erek nem sok idonk marad hetkoznap
2020. febr. 28. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Legtöbb nő nem fog igent mondani semmire, amíg nem lakott a férfival. Sokminden kiderül olyankor és inkább hamar derüljön ki, hogy nem működik, mint itt eljegyzés van már, azt hoppácska... mégse megy az együttélés.
2020. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!