Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 33 eves ferfiak, ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 eves ferfiak, ti meddig varnatok eljegyzesig?

Figyelt kérdés
A kapcsolat suru es intenziv, heti 4-6 alkalommal vagyunk egyutt.
2020. febr. 28. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy eljegyzés nem mondom hogy nem szép és jó dolog,csak már nem mindig jelent sokat. Nem is egy párt ismerek,akik már évek óta jegyesek, húzzák halasztják az esküvőt,mégse házasodtak még össze. És nem egy barátnőm van,aki jegyesseg után szakított... egyszóval ez egy jel,hogy el akarsz köteleződni mellette,de nincs arany betűkbe foglalva,hogy pl.csak együtt lakás után kérhetnéd meg a kezét.. mi még nem laktunk együtt,amikor megkért,de aztán össze költöztünk,már másfél éve együtt lakunk,idén esküvő.. lehet,hogy akkor itt az előző hozzászólások alapján én hülye vagyok,hogy igent mondtam,de ez a pár döntése és senki másra nem tartozik.. mellesleg ha nem működne az együtt élés,nem erőltetnem a dolgot,de szerencsére működik.. persze biztos erre is van ellenpélda.. de olyan is van,aki pár hónap házasság után válik.. na bumm. Ha úgy érzed,és meg tudod beszélni a pároddal,közös jövő kepetek van és tervezitek is az összeköltetést, miért ne kérhetnéd meg.
2020. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Semmit nem jelent, hogy összeköltöztök-e vagy sem. Hány olyan eset van, hogy már 5-6 éve együtt élnek, még sincs eljegyzés!

A két fél elköteleződésén múlik ez és a szándékon. Ez vagy megvan benne, vagy nincs. Én leülnék vele ezt megbeszélni, nem utalgatnék. Neked fontos az eljegyzés és a házasság és úgy érzed, hogy már megérett erre a kapcsolatotok.

Hozzáteszem, a szüleim korában sem volt divat együtt élni házasság előtt, mégsem volt több a válás, mint ma. (Nem a középkorról beszélek, bőven lehetett már válni a 80-as, 90-es években) Szóval nem ezen múlik a házasság sikere hanem valami máson.

2020. febr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő illetve a kapcsolaté. Nem korfüggő. Van olyan férfi aki 2,5 hónap utàn megkéri a nőt 22 évesen, azóta màr 10 éves a kapcsolat 8,5 a hàzassàg, és olyan is van aki 40 évesen is összefossa magàt a hàzassàg, elköteleződés gondolatàra, és csak kefél ide oda, havonta/ évente màs csaja van.
2020. febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Eljegyzés kb semmit nem jelent. Semmi kötelezettséget nem ró az emberre, nem is kérhető számon miatta. Szép gesztus, nem több.
2020. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Anyukám egy tanácsot adott nekem a férfiakkal kapcsolatban, mégpedig azt hogy addig ne menjek hozzá senkihez, amíg nem éltünk együtt. Négy év után megkérte kezem a szerelmem, igent mondtam neki. Még nem lakunk együtt, de az esküvő előtt egy évvel össze fogunk költözni (egyetem miatt csak akkor). Azért mondtam mégis igent, mert suli/munka után rögtön találkozunk, minden este együtt alszunk, a hétvégéket együtt töltjük 0-24, így már meg mertem ezt lépni, de természetesen addig nem lesz lakodalom, amíg nem éltünk együtt legalább fél évet.

22N

2020. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amíg nem éltetek együtt legalább egy évet addig nem jegyezném el.. A találkozgatásos kapcsolat nem az igazi hidd el.

Lakva ismeri meg egymást az ember igazán!


Plusz még akkor is ott a melóbajárás ami miatt távolvagytok egymástól.


Ahol nem juttok el oda a kapcsolatban, hogy szülőkkel, testvérekkel ismerettség, és ti ketten összeköltöztök és együtt is maradtok ott szerintem még korai egy eljegyzés...

2020. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A helyedben én előbb összeköltöznék vele. Lakva ismeri meg igazán az ember a másikat. Ha működik akkor viszont nem várnék sokat! 40/F.
2020. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!