Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már kétszer is eljegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kétszer is eljegyzett valakit és hazudott is róla. Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Régebben kérdeztem a páromtól, hogy jegyzett-e már el valakit. Mivel már 41 éves és volt már 6 éves kapcsolata is, esélyesnek tűnt, hogy igen. Azt hazudta, hogy nem és nem találkozott még olyannal, akit el tudna képzelni jövendőbelijének. Erre most, hónapokkal a kérdés feltevêse után...két jeggyűrűt is találtam az egyik fiókban. Az egyikbe bele is van gravírozva az egyik exe neve. A másik mellett pedig ott van egy email a megrendelésről kinyomtatva 2013-ból, amikor ugye még egy másik komoly exével volt együtt. Tehát már két exet is eljegyzett. Nem tudom, miért hazudott róla?
2020. ápr. 3. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Eljegyzett vagy akarta, de meggondolta magát. Ezt csak szembesítéssel tudod meg.
2020. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Fontos ez?

Miért mászol bele a múltjába ha nem akar róla beszélni? El tudod azt képzelni hogy esetleg kellemetlen róla beszélnie? Kikosarazták, megcsalták mittomén. Vagy elhagyták mielőtt megkérte volna a kezét, közbejött valami, csalódott, akármi, millió oka lehet, tartsd tiszteletbe ha valamiről nem akar beszélni.

2020. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Beszélt az exeiről. Az első részegen felhívta, hogy megcsalta. A másikat ô dobta ki 6 év után, mert már unta...
2020. ápr. 3. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
#2. Egy kapcsolatban fontos része az empátia, aminek előfeltétele a másik ismerete. Ha dezimformálod a másikat vagy bármi okból akadályozod abban, hogy megismerjen, akkor a saját kapcsolatodat szabotálod. Ha valakinek megfelel a kúrópajtiság, az hazudozhat vagy "a fisz közöd van hozzá"-zhat, de ha komoly kapcsolatról beszélünk, abban az ilyesminek nincs helye.
2020. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na igen, de elmondta a megcsalásos sztorit is, ami elég kellemetlen. Azért se értem, hogy az eljegyzésről miért hazudott. :(
2020. ápr. 3. 18:40
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy szégyelli, hogy ennyire rosszul ítélte meg őket.
2020. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha esetleg az a nyomozo tipusu no vagy, nem volt kedve beszelni rola, vagy teged is eljegyezni ennek oromere.
2020. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Engem nem is kellene eljegyeznie, 1 éve se vagyunk együtt.
2020. ápr. 3. 18:48
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%
És ha csak akarta őket eljegyezni, de nem jutott el odáig? Két gyűrű nem bizonyíték, csak a szándékra.
2020. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A szándékról is azt mondta, hogy sose volt. Mindenesetre ha sose jegyzett el senkit, csak a gyűrű vásárlásig jutott el mindif, az is elég érdekes. :D
2020. ápr. 3. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!