Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakit elvesznek 1 éven belül, másokat meg 3-4 évig se?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt látom, hogy kapcsolatban vannak, eljegyzés lagzi 20-30 korosztály.

Mások meg tegyük fel összejönnek 22 évesen. És 27 évesen is csak járnak.

Mitől függ a döntés?


2020. ápr. 5. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félen múlik.
2020. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hogyan? Pl. Ha én nö létemre vágyom rá, jelzem a páromnak. És ő azt mondja, hogy majd ha lesz lakás, stabil fizu akkor nem múlik mindkét félen...
2020. ápr. 5. 23:11
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne erőltess olyat, amit ő nem akar.
2020. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Félreértetted.

Mindkét félnek olyan beállítottságúnak kell lennie, hogy hamar akarjon esküvőt. Mivel ugye a házasság csak akkor jöhet létre, ha mindketten akarják.

Ha jól sejtem, magatokról írtad példaképpen, hogy 22 évesen összejöttetek, de 27 éves korodra sem vett el.

5 év elég hosszú idő. Ennyi idő alatt elvárható, hogy döntést hozzon. Viszont aki nem akar elvenni, annak remek kifogás az, hogy nincs jó fizu meg lakás.

Szóval a párod valami miatt nem akar elvenni. Vagy azért, mert a veled való kapcsolatát nem tartja stabilnak, vagy eleve fél az elköteleződéstől.

Együtt laktok egyáltalán? Ha nem, miért nem? Ha igen, akkor az összeköltözésnél miért nem volt gond a saját lakás hiánya?

2020. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Az se normális ha 1éven belül összeházasodnak. Ennyi idő alatt nem lehet megismerni a másikat
2020. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4-es

Nem, nem vagyunk együtt 5 éve :D random beírtam 2 számot. 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja lakunk együtt.

Vagyis most külön, felmondtuk az albérletet, mert nem lesz munkánk..

2020. ápr. 5. 23:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem múlik mindkét félen..."


De igen. Mindkét félnek akarnia kell.

2020. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Leginkább a felek házassagrol és eljegyzesrol alkotott véleményétől függ illetve attól hogy mennyire biztosak a kapcsolatban.


Ha valakinek az az alapértéke hogy házasság, az egy rövid, rossz, vagy anyagilag nem megalapozott kapcsolatban is meglepi az eljegyzést. Ha valaki fel az elkotelezodestol, minden okot meg fog rá találni hogy ne kelljen hiába remek minden. Ezen max az változtathat ha nagyon lángoló a szerelem.

2020. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Vannak nagyon taktikus természetű emberek férfiak és nők között is (sokukat így nevelnek otthon), ezek sokan családcentrikusnak is mondják magukat, ami nem jelenti azt, hogy a párjuk is fontos lesz nekik. A taktikus emberek sokszor azt mutatják minden ember felé, hogy ők mindig alkalmazkodnak mindenkihez, ők minden emberrel jóban vannak, de ez csak egy maszk annak érdekében, hogy egy idő után (család, gyerekek, stb.) ők irányítsanak mindent.

Szerintem nagyon fontos lenne, hogy a taktikusak a taktikusakkal bújjanak össze, a mélyebb gondolkodású romantikus emberek pedig a saját típusúakkal. Én sokszor azt láttam és látom most is, hogy ha taktikus a mély gondolkodásúval bújik össze, abban sokszor nem érvényesül a nagy része annak, amit a felek akarnak és elképzelnek.34N.

2020. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

A srác értékrendjétől és érzéseitől.


Van, akivel annyira passzolnak a dolgok a legjobb pillanatoktól a legrosszabb pillanatokban való támogatásig és problémamegoldásig meg annyi szaron mennek át rövid idő alatt, hogy az ember egy év alatt is fel tudja mérni kis emberismerettel, hogy ez nagy eséllyel életre szólhat. Sokan meg házasdágfóbiások és azért halasztják, mert azt hiszik, hogy utána minden megváltozik meg kötelező a gyerek egyből, stb

2020. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!